Yüz Gerdirme ve Dolgu Uygulamaları [Advertorial]

Yüz Gerdirme Ankara denildiğinde akla ilk gelen hekimlerden ve kliniklerden biri olan Dr. Buket Yıldırım ve profesyonel ekibi, her zaman güzellik ve estetik alanında ilk tercih olmaya devam etmektedir.

Yüz Gerdirme nedir?

Yüz gerdirme uygulamaları günümüzde ameliyatsız olarak gerçekleştirilen yöntemler ile kısa sürede ve acısız bir şekilde kolaylıkla yapılabilmektedir. Ancak tabi ki cerrahi operasyonlarında gerekli olduğu ve tercih edilen bazı durumlar da bulunmaktadır.

Ameliyatsız yüz gerdirme yöntemleri nelerdir?

Yüz gerdirme Ankara Buket Yıldırım’ın kliniğinde ameliyatsız olarak yapılabilmekte olup, kliniğimizde bulunan yöntemler ise; Ultrasound teknolojisi ile yüz gençleştirme, Ultherapy ile yüz gençleştirme, VShape uygulaması ve son olarak kliniğimizde buluna ClearLift ile yapılan cilt gençleştirme işlemleridir.

ClearLift yöntemi nedir ve nasıl yapılır?

ClearLift aslında bilinen diğer bir ismi ile lazer uygulamalarıdır. Lazer ile yapılan bu uygulamada ciltteki kırışıklıklar ve çizgilerde (göz çevresi, ağız ve dudak çevresi, boyun, dekolte vb.) uygulanır.

Göz altı ışık dolgusu uygulaması ise yine kliniğimizde hekimimiz ve uzman ekibimizin gerçekleştirdiği kontrollü ve profesyonel uygulanan yöntemler ile yapılmakta ve kişilerin görünümlerinde önemi derecede düzelmelere yardımcı olabilmektedir.

Göz altı ışık dolgusu nedir?

Göz altı ışık dolgusu “Redensity II” gözaltı bölgesinde kullanılmak için özel olarak geliştirilmiş olup, göz altı şişlik ve morluk problemi olan kişilerin kısa sürede ve tek seferde yok edilmesine yardımcı olan ilk ve tek dolgu ürünüdür.

Gözaltı ışık dolgusu hangi durumlarda kullanılır?

Göz altında oluşan mor görünümlerde, karanlık ve gri göz altlarının daha canlı görünmesinde, yorgun olan görünümlerde ve en önemlisi de göz altında yaşa ya da dış etkenlere bağlı olarak gelişen çökmelerin tedavisinde kullanılır.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Göz altı ışık dolgusu lokal anestezi altında ve küçük mikro iğnele ile yapılır. İşlem öncesi kişiler muayene edilerek ten rengine uygun olarak gerekli işlem yapılır.

Sizler de detaylı bilgi ve muayene randevusu için www.drbuketyildirim.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı