Uygun Fiyatlı En İyi 5 Eyeliner

Etkileyici ve çarpıcı bir göz makyajının vazgeçilmezi eyelinerlardır. Birçok seçenek içinden sizin için uygun fiyata, kolayca erişebileceğiniz en iyi eyelinerları listeledik. Makyaja yeni başlıyorsanız ya da gün boyu kalıcı, pratik bir şekilde uygulanan, simsiyah bir eyeliner arayışındaysanız bu yazıyı mutlaka okuyun…

Serinin diğer yazıları:  Uygun Fiyatlı En İyi 5 Bordo Ruj

                                    Uygun Fiyatlı En İyi 5 Maskara

                                    Uygun Fiyatlı En İyi 5 Aydınlatıcı

1.  Maybelline Eyestudio Lasting Drama Gel Eyeliner
Maybelline EyeStudio Gel Eyeliner

Eyeliner; küçük, şirin bir cam kavanoz içinde fırçası ile birlikte satılıyor. Fırçası ürünle birlikte gelen ve genelde kalitesiz olan fırçaların aksine oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Jel yapıdaki ürünün yumuşacık bir sürümü var, kolayca uygulanıyor ve rengini güzel veriyor. Ürünün kalıcılığı ise mükemmel. Gün boyu akmayan, rengi solmayan, bulaşmayan bir eyeliner arıyorsanız ve hala denemediyseniz mutlaka bir şans verin.

2.  Alix Avien Eyeliner Pen
alix-avien-eyeliner-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alix Avien Eyeliner Pen Eyeliner ilk olarak simsiyah rengi ile dikkat çekiyor. Keçe uçlu sert fırçası pratik bir kullanım imkanı sağlıyor. Yüksek kalıcılığa sahip ürün saatlerce akma ve bulaşma yapmıyor. İnce eyeliner uygulamalarından hoşlanıyorsanız bu ürünü çok seveceksiniz.

3.  The Balm Schwing Eyeliner

 

the-balm-eyeliner

The Balm Schwing Eyeliner diğer The Balm ürünleri gibi hoş ve renkli bir ambalaja sahip. Likit yapıdaki ürün yoğun rengi ve mat duruşu ile birçok kişinin favori eyelinerı olmayı başarıyor. İncecik fırçası ile istediğiniz kalınlıkta eyeliner uygulamasına imkan veren ürün ile kuyruklu eyeliner sürmek de çok kolay. Fakat suya dayanıklı ürünlerden hoşlanıyorsanız bu ürün size göre değil demektir.

 4.  L’Oréal Paris Super Liner Carbon Gloss
loreal-super-liner-eyeliner

Eyeliner kullanmaya yeni başlayacaksanız ya da pratik bir eyeliner uygulaması için eyeliner arayışındaysanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Keçe uçlu fırçası çok kolay bir sürüm sağlıyor.  Tek katta yoğun bir siyahlık veriyor. İsteğinize göre kalın ya da ince eyeliner çekebiliyorsunuz. Gün boyu kalıcı olan eyeliner akma, bulaşma ve silinme yapmıyor. Fakat makyaj temizleyicinizle kolayca temizleyebiliyorsunuz.

5.  Essence Superfine Eyeliner Pen
essence eyeliner

Uygun fiyatlı ürünleri ile bilinen Essence markasının eyelinerları da şans vermeye değer performansa sahipler. Essence Superfine Eyeliner Pen simsiyah ve mat bir bitirişe sahip. İnce fırçası ile incecik eyeliner çekmek çok kolay.  Dilerseniz üzerinden geçerek kalın eyelinerlar da çekebilirsiniz. Oldukça kalıcı olan ürünü gün sonunda çıkarırken zorlanabilirsiniz.

uygun-fiyatlı-eyelinerlar

uygun-fiyatlı-eyelinerlar (2)

uygun-fiyatlı-eyeliner

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Alix avien eyeliner pen denediğim en kötüsüydü asla keskin bir rengi yok su gibi pigmenti çok kötüydü ve çok kolay dağılıyor. Listede görünce yazının güvenilirliğinden şüphe ettim, gerçekten tanınan ürünler mi listedekiler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı