Uygun Fiyatlı En İyi 5 Bordo Ruj

Sonbahar ve kış aylarına çok yakışan, uygun fiyatlı ve kolay ulaşılabilir rujlardan oluşan listemize alışverişe çıkmadan önce mutlaka göz atın.

Serinin son yazısı:

Uygun Fiyatlı En İyi 5 Far Paleti

Wet n Wild – Cherry Bomb

Wet n Wild - Cherry BombUygun fiyata alınabilecek en iyi bordo rujlardan biri Wet n Wild Cherry Bomb. Harika bir bordo tonuna rujun mat bir bitirişi var. Hafif kuru yapıdaki ruju kullanmadan önce dudaklarınızı nemlendirirseniz daha güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Kalıcılığı başarılı olan ruj Gratis mağazalarında 9 TL.

Rimmel London Matte By Kate Moss – 107

kate_moss_bordo_ruj

Rimmel London markasının en sevilen rujlarından biri Kate Moss serisinin 107 numarası. Mat bir bitirişe sahip olan rujun dudakta duruşu çok güzel. Mat bir ruj olmasına rağmen kolay bir sürümü var. Yüksek pigmentasyona sahip ruj tek seferde rengini veriyor ve saatlerce aynı şekilde kalıyor. Watsons mağazalarında 14.90 liraya bulabilirsiniz.

Golden Rose Velvet Matte – 20

golden rose matte velvetGolden Rose Velvet Matte rujlar mat ve kadifemsi bir yapıya sahip. İçeriğinde E vitamini bulunan ruj dudakları besliyor ve kurutmuyor. Yüksek pigmentasyona sahip ürün tek uygulamada opaklık sağlıyor. Güzel rengi ve yapısı yanında parapen ve türevlerini içermemesi de ürünün artı özelliklerinden. Ürünün fiyatı 15.75 TL.

Pastel – 46

pastel_bordo_ruj

Pastel’in 46 numaralı ruju kırmızı içeren güzel bir bordo tonu. Nemli bir yapısı olan olan rujun sürümü çok kolay sürmeden önce nemlendirici kullanmanıza gerek kalmıyor. Ruj mükemmel bir kalıcılığa sahip saatlerce dudaklarınızda bozulmadan kalıyor. Opak yapıdaki rujun kapatıcılığı çok yüksek. Rahat sürülen, çizgilere dolmayan, kalıcı bir ruj arıyorsanız kaçırmayın! Ürünün fiyatı 10.90 TL.

Flormar – Rise of Modern City

flormar_bordo_rujPin-Up serisinde yer alan Rise of Modern City kahverengi alt tonlu bir bordo rengine sahip. Ruj içerdiği E vitamini, kakao, shea yağı ve orkide kompleksi ile dudakları besliyor ve kurutmuyor. Ruj mat bir yapıya sahip olmasına rağmen kolay sürülüyor. Ayrıca SPF 15 koruma faktörü ile dudakları güneşin zararlı etkilerinden korumayı vadediyor. Pigmentastonu yüksek olan rujun gün boyu dudaklarınızda kalmasını isterseniz tazelemeniz gerekebilir. Ürünün fiyatı 18,90 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı