İmex Sivilce Kremi Nedir,Nasıl Kullanılır?

 • 11 Aralık 2017
 • 8.636 kez görüntülendi.
İmex Sivilce Kremi Nedir,Nasıl Kullanılır?

İmex Sivilce Kremi Nasıl Kullanılır

Tetrasiklin hidroklorür aktif maddesi ile sivilcelerin hızlı bir biçimde tedavi edilmesine yardımcı olan bu merhem 25 liradan satışa sunulmaktadır. İmex sivilce kremi nasıl kullanılır konu başlığı özellikle ergenlik çağında olan gençler tarafından ve adet döngüsünden muzdarip olan kızlar tarafından oldukça merak edilmektedir. Sivilce çıkmasını engelleyebilmek için çok daha temelden değişiklikler yapmak gerekirken çıkmış bir sivilceyi söndürebilmek için kullanabileceğiniz farklı solüsyonlar kullanabilirsiniz. Bunlardan bir diğeri de İmex olarak karşımıza çıkmaktadır. Fiyat bakımından da oldukça uygun olduğu için kişiler tarafından erişim sağlanması da oldukça kolay olmaktadır.

 

Sivilce Kremleri Nasıl İşlemektedir?

İmex sivilce kremi işlevini yerine getirebilmesi için içerisinde farklı kurutucu materyaller bulunmaktadır. Bunların başında da çay ağacı yağı gelmektedir. Çay ağacı yağını kullanırken herhangi bir ölçü kullanıma almazsanız elde edeceğiniz sonuç oldukça sıkıntılı olabilir. Bu nedenle sivilce kremlerini kullanmak çok daha profesyonel olmaktadır. Kullanım konusunda da bir prospektüs sahibi olduğu için hangi talimatlara gör ve hangi ölçüde kullanacağınızı da kısa sürede belirlemiş olursunuz. Bu gibi solüsyonlarda hataya yer bırakmamış olursunuz.

Sivilce Kremi Kullanımı

İmex sivilce kremi nasıl kullanılır sorusunu soran kişilerin öncelikle bu kremi sadece sivilcenin çıkmış olduğu alana sürmeniz gerekmektedir. Sivilcesiz olan sağlıklı cilde sürdüğünüz zaman size sunacağı tek şeyin kuruluk olacağının da unutulmaması lazımdır. Sivilce kurutma imkanına sahip olan bu ürünlerin normal cilt üzerinde etkisi oldukça olumsuz olmaktadır bu nedenle kullanım konusunda dikkatli olmak gerekmektedir.

 

Sivilce Kremine Ek Olarak Neler Yapılmalıdır?

İmex sivilce kremi kullanımına ek olarak kişilerin aynı zamanda beslenme düzenlerine de çeki düzen vermeleri gerekmektedir. Beslenme konusunda yağlı içerikleri ön plana çıkaran kişilerin sivilce oluşumuna çok daha meyilli oldukları da ayrıca eklenmesi gereken noktalardandır. Sivilce kreminin bu konuda size kalıcı bir sonuç vermeyeceğinin de bilinmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra cilt temizliğine de özen gösterilmelidir. Cilt temizliği konusunda farklı jeller ve tonikler kullanarak temizliğin tam manası ile sağlayabilirsiniz. İmex eczanelerde ücret karşılığında satın alınabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Ppp dedi ki:

  Kremi sürdükten sonra yıkıyacakmıyız

  1. Samet dedi ki:

   İmex sivilce kremi ile ilgili bilgileri ilettik kontrol edebilirsiniz.

 2. Mehtap dedi ki:

  Kremi sürdükten sonra yikiyacakmıyız

  1. Samet dedi ki:

   Gerekli bilgiler makalemizde yer almaktadır.

 3. Ayse dedi ki:

  Bana doktor verdi bunu ama sivilcelerimi çok arttırdı bu krem .yüzümde krem varken sivilcelerim iniyor ama yüzümü yikayinca bütün yüzüm fosur fosur sivilce.sizce kremi kullanmaya devam edeyimmi

BİR YORUM YAZ