En Yeni Lazer Epilasyon Buz Lazer [Advertorial]

Buz lazer, kişisel bakım yöntemlerinden biri olan lazer epilasyonun en yeni türlerindendir. Buz lazer adından da anlaşılacağı üzere acısız epilasyon demektir. Buz lazeri diğer epilasyon yöntemlerinden ayıran en önemli özelliği acı hissini en aza indirmesidir. Ayrıca en gelişmiş cihaz olması sebebi ile çok ince tüyleri bile görmektedir.

Neden Buz Lazer?

Buz lazer başlığı uygulama anında buz tutarak acıyı adeta yok ediyor.Acısız ve hızlı olması lazer epilasyon da en çok tercih edilme sebebi olarak gösterilmektedir. Kadınların korkulu rüyası ve belki de en çok zaman harcadıkları alanlardan biri epilasyondur.Bu yöntem özellikle çalışan kadınlara zaman açısından büyük avantaj sağlıyor. Buz lazer cihazının tedavi başlıkları daha büyük ve geniş olduğundan etki ettiği alan da oldukça büyüktür.Acı olmamasının en büyük nedeni başlığın uygulama sırasında -3 dereceye kadar soğumasıdır. Bu sayede de acıyı hissetmediğiniz belirtilmektedir. Diğer bütün lazer epilasyon yöntemlerinin hemen hepsinde tüyler yakıldığı için acı hissedilir. Fakat Buz Lazer yönteminde başlık -3 dereceye kadar dondurulduğu için acı hissi tamamen ortadan kalkmaktadır.

Önceki yıllarda açık renk tüylere sahip olanların kullanamadığı lazer epilasyon yöntemi Buz lazer teknolojisi ile tarihe karışmıştır. Yani ne kadar açık renk tüylere sahip olursanız olun Buz Lazer teknolojisinden yararlanabilirsiniz.

Erkeklerde Buz Lazer Epilasyon Yaptırabilir Mi?

Buz lazer epilasyonla erkeklerde istenmeyen tüylere kesin çözüm bulabilmektedirler. Erkekler özellikle göğüs ve sırt bölgeleri için lazer epilasyon tercih etmektedirler. Erkek sırt lazer epilasyon dediğimizde, erkeklerin daha sert ve koyu tüylere sahip olması acıyı yok etmesi sebebi ile Buz lazere yönlendiriyor. Yani erkek sırt lazer epilasyon ya da diğer bölgeler için en doğru ve en acısız yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer epilasyon türlerinde tüm vücut epilasyonu saatler sürerken Buz lazerde bu seansın 30 dakikada tamamlandığı paylaşılmaktadır. Dört ile altı hafta aralıklarla toplamda 6 seans kesin sonuç için yeterli görünüyor.

Epilasyon sonrasında sıklıkla görülen kızarıklık, kaşıntı, dökülme gibi sorunların hiçbirini bu uygulamada yaşamıyor olmanız da tercih etmek için büyük bir etmen gibi görünüyor. Özellikle daha sert ve kalın tüylere sahip olmaları ve acı eşiğinin daha düşük olması sebebi ile erkekler bu yöntemle istenmeyen tüylerinden rahatlıkla kurtulabilirler. Uygulama başlığının daha büyük ve geniş olması özellikle geniş bölgeler olan sırt, göğüs, bacak gibi bölgelerin daha kısa sürede tedavi edilmesini sağlıyor; bu da zaman açısından büyük avantaj elde etmenizi sağlıyor.

Tercih edeceğiniz yöntem Buz lazer ise www.buzlazer.com adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı