En İyi Patik Modelleri-Şiş Patik Örnekleri Yapılışı 2019

Kullanımı çok eski zamanlara varan patikler, üzerindeki desenlerle bize geçmişe dair pek çok şey de anlatır. Ayakların sıcak tutulması için kullanılan patikler, ilmek ilmek işlenen desenler ile de göze hitap ederler. Sizler için renk renk, desen desen patik modellerini sitemizde topladık. Her yaşa ve amaca hitap edebilecek patik modellerini anlatımlı olarak sizlere sunduk.

Birçok kategoride, 2019 yılının en iyi patik modellerive geleneksel patik modelleri sitemizde mevcuttur. Oldukça şık ve kullanışlı patik modellerimizi görselden bakıp yapabilir, şiş patik örnekleri yapılışı 2019modellerini takip edebilirsiniz. Geçmişte beş şiş ile örülen patikler günümüzde oldukça çeşitlilik göstermeye başladı. Tek şiş, iki şiş ve tığ işi patik modellerimizden istediğinizi sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Boncuklu Patik Örnekleri

En İyi Patik Modelleri-Şiş Patik Örnekleri Yapılışı 2019
En İyi Patik Modelleri-Şiş Patik Örnekleri Yapılışı 2019

Boncuklu patik modelleri son zamanlarda görsel anlamda dikkat çekmekte ve hanımlar arasında da sıkça tercih edilmektedir. Daha çok tığ işi ile yapılan boncuklu patiklerle beraber şiş ile örülen patikler de vardır. Birbirinden güzel ve şık boncuklu patik örneklerini sizin için sitemizde sunuyoruz. Boncuklu patikler, daha çok mevsimlik giyilen ve terlik tarzı patik olarak işleniyor. Ayakta çok zarif bir duruşa sahip olan boncuklu patikler, çeyizinize de farklı bir hava katacak. Patiklerde sade boncuk kullanılmakla beraber fiyonk ve kurdelelerde boncuk süsleme de yapılabilir. Farklı pul ve boncuk süslemeli en iyi patik modellerisitemizde mevcuttur.

Tunus İşi Patik Örnekleri

Tığ işi patik işlemede tunus işi olarak ortaya çıkan patik modelleri de oldukça hoş bir görüntü sunuyor. Normal tığdan farklı bir tığ çeşidi ile yapılan tunus işi patikler, oldukça rağbet görüyor. Tığ ile yapılmasına rağmen tunus işi, şiş ile yapılmış görüntüsü veriyor. Bu patik çeşidinin yaygınlaşması ile birlikte patiklerde de çeşitlilik meydana geldi. Bu anlamda, kurdeleli, fiyonklu, boncuklu patikler popüler bir hale geldi. Sosyete patik de denilen tunus işi patik örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Hem kendinize hem de sevdiklerinize birbirinden güzel patik örnekleri yapabilir, keyifle kullanabilirsiniz.

Şiş Patik Örnekleri

En İyi Patik Modelleri-Şiş Patik Örnekleri Yapılışı 2019
En İyi Patik Modelleri-Şiş Patik Örnekleri Yapılışı 2019

Tığ işi patiklerle beraber şiş ile örülen patik örneklerini de sitemizden anlatımlı olarak bulabilirsiniz. En güzel şiş patik örnekleri yapılışı 2019arayan hanımlar, hemen sitemizdeki şiş patik örneklerini incelemelidir. En güzel ve şık görünümlü patik örneklerini bulabileceğiniz sitemizde, kendi kombinasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Yapımı da oldukça kolay olan patik modellerimizi ayağınızda görenler hayran kalacak. Süslü şiş patik örneklerini çeyizinize de kullanabilirsiniz.

Babet Patik Modelleri

Babet tarzı patikler son zamanların trend modelleri arasında yer alıyor. Diğer patik örneklerinden daha çok çeşitlilik gösteren babet patikler, ayakkabı görünümünde, spor ayakkabı tarzında veya terlik şeklinde olabiliyor.

Özellikle genç kızlar tarafından talep gören babet tarzı patik modellerini sitemizden anlatımlı olarak bulabilirsiniz. İstenilen renk ve tarzda çeşitlendirilebilen en iyi patik modelleri, çeyiz sandığına ve bohçalara da konulabilir. Ayakta çok hoş bir görünümün yanında kullanımı da çok rahattır. Üstelik yapımı da çok kolay. Yandan tokalı, sandalet tarzı patikler ve incilerle süslenen terlik görünümlü harika patik modellerimizi çok seveceksiniz.

İstediğiniz renk kombinasyonları ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Son zamanların en güzel ve farklı babet patik örnekleri sizler için sitemizde listelendi. Siz de hemen örneklere göz atıp bir tercihte bulunun.

Keçe tabanlı Patik Modelleri

Bu patik çeşidinde, keçe taban üzerine tığ işi patik işleniyor. Ayak tabanının rahat olması ve sıcak tutma amaçlı keçe kullananların tercih ettiği bir patiktir. Kullanımı rahat, yapımı da çok kolay. Çeşit çeşit keçe tabanlı patik modelini sitemizde bulabilir, kendinize ve sevdiklerinize birbirinden güzel patikler örebilirsiniz.

Keçe tabanlı patik modelleri tığ ile işleniyor. Kullanım mevsimine göre ipin kalınlığı ayarlanabilir. Keçe tabanlı patikleri, kışın soğuktan korunmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazın ve bahar mevsimlerinde, şık terlik görünümlü modelleri seçebilirsiniz. Keçe tabanıyla hem ayağınız rahat edecek hem de ayağınızı bütünleyen bir görünüm sağlayacaksınız.

Bebek Patik Örnekleri

En İyi Patik Modelleri-Şiş Patik Örnekleri Yapılışı 2019
En İyi Patik Modelleri-Şiş Patik Örnekleri Yapılışı 2019

Minik bebeklerin, minicik ayaklarının üşümemesi için birbirinden şirin bebek patik örneklerini sizlere sunuyoruz. Patikler, bebeklerinizin ayaklarını sıcak tutarken bebeğinizin sevimliliğine sevimlilik katacak. Kız ve erkek bebekler için çeşit çeşit ve renk renk patik modelleri sizleri bekliyor. Şiş örgü patik örnekleri yapılışı 2019, çeşitleri arayan herkesin modellere göz atmasında fayda vardır. İki işi ile örülen örneklerin yanı sıra tığ işi bebek patik modellerini de bulabilirsiniz. Tığ işi converse, desenli kız ve erkek bebek patik, şekilli ve figürlü bebek patik modellerine bayılacaksınız.

Çeyizlik Gelin Patikleri

Patikler, kız çeyizlerinin olmazsa olmazları arasında bulunur. Bu anlamda çeşitli patik türü çeyiz sandığında yerini alır. Gelin patikleri şık ve süslü görünümü ile göz doldurmaktadır. Her kızın çeyizinde olması gereken gelin patiği örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Kış mevsiminde soğuk havalarda, ayakları sıcak tutan patikler, diğer mevsimlerde ev terliği olarak kullanılabiliyor. Buna göre ip ve model seçimi yapılabilir.

Çeyizlik patik örneklerinde daha çok taşlı, boncuklu ve pullu örnekler tercih ediliyor. Renk olarak beyaz tercihi en ön sırada iken renkli simli ipler ile yapılan patikler de çok şık bir görünüm kazanıyor. Kışlık patiklerde şiş ile örülenler tercih edilirken, yazlık patiklerde tığ işi daha çok talep görmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı