En Güzel Şiş Örgü Bayan Yelek Modelleri Resimli 2019

Örgü seven bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında kendi el emekleri ile ördükleri yelekler fazlaca beğenilmektedir. Bu modellerin çeşitli şekillerde yapılması mümkün olsa da şiş ile örgü yelekler daha popülerdir. En güzel şiş örgü bayan yelek modelleri resimli 2019 yılına bomba gibi düşen modelleri oluşturan alize iplikler ile örülen modeller olmuştur. Alize iplikler oldukça ince pamuklu ve çeşit çeşit renk seçeneği olmasından dolayı modelleri en çok ortaya çıkarak iplik seçeneğidir. Bayan yelek modellerini en güzel gösteren ve şık duran bu seçenekler arasında en tercih edilendir. Bayan yelek modelleri konusunda seçeneklere bakılacak olursa şunlar dile getirilebilir.

Burgu Örgü Yelek Modelleri

En Güzel Şiş Örgü Bayan Yelek Modelleri Resimli 2019
En Güzel Şiş Örgü Bayan Yelek Modelleri Resimli 2019

Örgü modelleri içerisinde kişilerin en çok beğendiği model burgu modellerdir.En güzel şiş örgü bayan yelek modelleri resimli 2019şeklinde bir arama yapmanız sonucunda tüm modellerde bu burgu seçenekleri görebilirsiniz. Burgu veya saç örgüsü olarak da nitelendirilen bu modeller sökülüp örülme yöntemiyle yapılan oldukça meşakkatli bir alternatiftir. Modelin yapılışı şiş ile olmaktadır. Bunun yanında modelin şık ve gösterişli olması için mutlaka ince alize bir ip tercih edilmesi gerekir. Renk seçeneği olarak ise açık renkler daha hoş dururken tek renk olan tüm seçenekleri burgu model için düşünebilirsiniz.

Bolera Örgü Yelek Modelleri

Bayan yeleklerinde farklı tarz örgülerde son dönemlerde oldukça beğenilmektedir. Özellikle etek kombinlerinin üzerine giyebilmek için cepken tarzında küçük bolera yelek örgü modelleri kişiler tarafından tercih edilmektedir.En güzel şiş örgü bayan yelek modelleri resimli 2019 yılında bu modeller şık şık karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Bolera modelleri örülmesi aşamasında genelde tek renk ve düz bir model örülmesi tercih edilmektedir. Modelinden çok yeleğin ortaya çıkardığı şıklığı tercih eden bayanların bir numaralı kombini olacak gibi görünüyor.

İncili Örgü Yelek Modeli

İnci her örgü modelinde kendini göstermekte ve oldukça şık ir görüntü vermektedir. İncili modelleri yapabilmek için gereken tüm incileri örgüye başlamadan önce ipliğe dizilerek örmeye başlanmaktadır. Rastgele incileri serpiştirerek veya bu incileri belli bir nizam içerisinde örme esnasında koyarak ilginç desenler ortaya çıkarabilirsiniz.

İncili seçenekler ayrıca bir çiçeğin ortasına koyularak çiçek modellerinde de kullanılmaktadır. Sadece inci olarak değil farklı renk ve büyüklüklerde boncuklar da tercih edebilirsiniz. Bu tarz yelekler şık kıyafetlerin tamamlayıcı rolünde hareket edebilir. En güzel şiş örgü bayan yelek modelleri resimli 2019 seçenekleri arasında tüm incili modelleri görebilirsiniz.

Kuşaklı Örgü Yelek Modelleri

En Güzel Şiş Örgü Bayan Yelek Modelleri Resimli 2019
En Güzel Şiş Örgü Bayan Yelek Modelleri Resimli 2019

Hem tarz olsun hem de kullanışlı olsun diyen hanımlar için tasarlanmış bir yelek modeli diyebiliriz. Kuşaklı yelek modellerinde örgü işlemi biraz uzun sürmesinden dolayı yeni örgü öğrenen hanımları bir nebze zorlayacaktır. Kuşak veya kemer yeri yaparak tercihinize göre yeleğinizi daha modern bir havaya sokabilirsiniz. Bu tarz örgülerde kuşakları şiş ile kendiniz örebilir veya örgü makinesinden yardım alabilirsiniz. Kuşaklı modellerde sade bir örgü tercih ederek üzerine çeşitli işlemeler ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Daha çok etek uçlarına yapılan işlemeler veya sonrada dikilen modeller oldukça gösterişli duracak ve şıklığınıza şıklık katacaktır. Modeller hakkında daha detaylı bilgiler alabilmek için video sitelerinden yardım alabilirsiniz.

Dilimli örgü yelek modelleri

Örgü yelekler bayanlar şık toplantılarda ve çeyizlik ürünlerde çok fazla talep görmektedir. Dilimli örgü yelek modelleri hem örmesi kolay hem de şık olduğundan sizlere örgü aşamasında daha çok zevk verecektir. Bu modellerin oluşturulmasında birçok çeşit seçenek bulunmaktadır. En güzel şiş örgü bayan yelek modelleri resimli 2019şeklinde bir arama yaparsanız eğer detaylı bir şekilde tüm seçeneklere erişebilirsiniz. Dilimli modellerin etek uçları da halka halka olmasından dolayı gösterişli ve şık duran modellerdir.

Dilimli modelleri istediğiniz şekilde bir uzatma yaparak kolay bir şekilde dilediğiniz boyutlarda oluşturabilirsiniz. Dilimli modeli yapabilmeniz için mutlaka bir rehber gözetiminde örgüyü oluşturmanız gerekmektedir. Arka detayı ve koltuk detayı ile yaka detayının oluşturulmasında eksiltme veya artırmaların doğru bir şekilde ayarlanması için mutlaka anlatan birilerine veya örnek alabileceğiniz bir modelin olması işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Bu seçenek tüm modeller için geçerlidir. Ancak dilimli modellerde eksiltme ve artırma imkânları fazla olduğunda yeleğin tam ortaya çıkması ve güzel bir örgü oluşması için bu kurallara uymanız gereklidir.

Örgü Yelek Modelleri Örnekleri

En Güzel Şiş Örgü Bayan Yelek Modelleri Resimli 2019
En Güzel Şiş Örgü Bayan Yelek Modelleri Resimli 2019

Tüm bu yelek modellerini yapabilmek için kişilerin mutlaka detaylı bir şekilde anlatım yapan hobi dergilerine ihtiyacı bulunmaktadır. Modellerin hemen hepsi de ilmek sayıları ve diğer seçenekleri anlatım şekilleri hobi dergilerinde yer alacaktır. Bunun yanında beğendiğiniz modelleri internet üzerinden anlatımını yapan siteler veya videolarda da elde edebilirsiniz. Bu video seçeneklerinde en iyi anlatım tarzını seçer ve tüm kurallara uyarsanız eğer istediğiniz gibi bir modelin ortaya çıkması muhtemel olacaktır. Ayrıca bir yelek modelini elinizin altında bulundurarak da dilediğiniz şekle modelden model çıkarma yöntemi ile örgü yapabilirsiniz.

Şiş örgülerinde önemli olan şişin incelik ve kalınlığına göre bir iplik tercih edilmesidir. Kalın bir şiş için ince bir iplik tercih etmenizde örgünün de şekli bozuk çıkacaktır. Bu yüzden tercihinizi eşit olarak yapmanız size mükemmel özellikte yelekler sunacaktır. Resimli seçeneklerde örgünün incelikleri ve diğer detayları hakkında daha geniş bilgiler elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı