Duvarlarınız için Dekorasyon Önerileri

Ev dekorasyonunda tamamlayıcı kısımlar duvarlardır. Mobilyalarınız, dekor ürünleriniz tamam olsa da evinizde bir boşluk hissedebilirsiniz. Özellikle yüksek tavanlı bir eviniz varsa, çıplak duvarlar evinizi olduğundan daha boş gösterir.

Peki boş duvalarınızı nasıl renklendirmelisiniz?

Koltuklarınızın üzerindeki ölü alanlarla başlayabilirsiniz. Çektiğiniz, çekildiğiniz fotoğraflarla, sizin için anlamlı olan yazılarla veya farklı tasarımla duvarınızı donatabilirsiniz.

koltuk-üzerine-çerçeveler

duvar-tasarımları

Veya farklı tasarımlarla evinize hoş bir hava da katabilirsiniz. Çerçeveleri ve resimleri değerlendirmenin birkaç farklı yolu var.

farklı-tasarımlar

Bu tasarımlar size ilham verebilir. Canlı çiçekleri kullanarak doğallık sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra evinizin duvarlarına aşkınızı da yansıtabilirsiniz. Bu ürünleri hiçbir yerde bulamazsınız. Aşkınızı; el emeğinizle, uğraşarak ve yaratıcılığınızı kullanarak göstermelisiniz!

kalpçerçevelerkalp-tasarımi-

Fark yaratan tasarımlarla devam edersek, anılarınızı tasarımlarınızla da buluşturabilirsiniz. Peki polaroid fotoğraflarınızı ölümsüzleştirmek ister misiniz?

fotograflar

İsterseniz fotoğraflarınızı duvarınıza sabitleyin, isterseniz de kasnaktan kendinize çerçeve yapın!

kasnak-çerçeve

Peki sportif yönünüzü duvalarınızda göstermeye ne dersiniz?

kaykaydan-raf

Fotoğraf aşığıysanız duvarınızı boydan boya hayallerinizle ve yaşanmışlıklarınızla da kaplayabilirsiniz. Böylelikle evinize ruhunuzu yansıtmış olacaksınız.

boydan-boya-fotograflar

duvarda-boydan-boya-resimler

Evinizin farklı kısımlarında da boş alanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Örneğin; banyolarınızda. Çerçeveler banyolarınıza farklı bir hava katarak, daha canlı gözükmelerini sağlayacak.bayodacerceveler

banyoda-fotograflar banyoda-çerçeveler

Banyolarınızın, oturma odalarınızın yanı sıra geçiş alanlarınızda; hollerinizde, orta kısım duvarlarınızda da farklı tasarımlar yaratabilir, evinizi büyülü bir hale getirebilirsiniz.

Dizayn-Çerçeveler

Size, çerçevelerinizle nasıl kolaj yapabileceğinizi resimli anlatımla gösterip yazımıza son vereceğiz. Evinizde, güzel anılar biriktirmeniz dileğiyle!

kolaj

 

 

kolaj-nasıl-yapılır

kolaj-yapma kolay-yapımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı