Sezon Trendi: Braletleri Nasıl Giymelisiniz?

Braletler 2016 yılında trendler arasına girdi. Hız kaybetmeden vitrinlerde kendine yer buldu ve yerini korumaya devam ediyor.  Oldukça cesur, kadınsı ve zarif duran braletleri isterseniz kombininizin yıldız parçası isterseniz de küçük bir detayı olarak kullanabilirsiniz. Yazımızda; braletleri farklı şekillerde nasıl kombinleyebileceğinize değindik:

1. Sırt Dekoltesinde Kullanın

Braletlerin sadece ön tarafı değil arka tarafı da oldukça detaylı ve özenli şekilde tasarlanıyor. Sırt dekoltesi sevenleri daha seksi gösterecek ve size farklı bir hava katacak modeller bulunmakta. Kazaklarla, tişörtlerle, elbiselerle ya da sporcu salaş atletlerle kombin yapabilirsiniz.

2. Derin V Yakalar ile Kombinleyin

Derin V yakalar yalnızca yaz aylarında basic tişörtlerde değil kış aylarında kazaklarda da görmeye başladığımız bir detay. Bu nedenle kışın braletleri rahat kazakların altında daha kolay kullanabilirsiniz.

3. Kolyeler ile Kombinleyin

Braletler göğüs dekoltesine oldukça dikkat çekse de kat kat uzun kolyelerle kullanıldığında daha genç bir hava katıyor.  Bu kombin festivallerde, konserlerde oldukça tercih edilen stiller arasında bulunuyor.

4. Gömlekler ile Kombinleyin

Spor bir şıklık yakalamak istiyorsanız gömleğinizi düğmelemek yerine düğüm atarak kullanabilirsiniz.  Veya yazlık bölgelerdeyseniz gömleğinizi üzerinize hırka şeklinde alarak da braletle kombinleyebilirsiniz.

5. Tül/Transparan Üstler ile Kombinleyin

Bu kombini yapmak cesaretli kadın işi! Oldukça kadınsı duran bu görünümü yakalamak için 2017 trendleri arasında olan transparan üstlerden edinmelisiniz.

6. Kimonolar ile Kombinleyin

Yaz geldiğine göre kimonolar gardıroptaki arka raflardan çıkıp, askılardaki yerini alsın! Şüphesiz ki yaz günlerinin en ferah kombini kimono + braletler! Kombinlemek ise oldukça basit. Yüksel belli pantolonlarla veya şortlarla kullandığınızda göz alıcı bir sadelik yakalayacaksınız.

7. Omuz Dekoltesinde Kullanın

Ve son olarak düşük omuzlu kıyafetlerinizin yıldız parçası olarak braletleri tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı