Clindoxyl Jel Sivilce Kremi Nasıl Kullanılır?

Clindoxyl Jel Sivilce Kremi Nasıl Kullanılır?

Sivilce kavramı çoğu kişinin özgüven, duygusal yapı, moral bozukluğu ya da stres kaynaklı etkenlerin sebebi olabilmektedir. Tüm bunlar düşünüldüğünde sivilcelerin giderilmesi adına Clindoxyl Jel Sivilce Kremi üretilmiştir. Kremin temel yapısı, sivilce gelişim, başlangıç ve yayılım evrelerinin her birine etki etmesidir. Bu sebeple düzenli bir kullanım ile cildiniz üzerinde meydana gelen sivilce oluşumlarını giderme olanağı bu krem ile iyi sonuca ulaşır. Elbette Clindoxyl Jel Sivilce Kremi nasıl kullanılır hususunda bir takım detaylarında bilinmesi gerekiyor.

Clindoxyl Jel Sivilce Kremi Hakkında Genel Sorular ve Yanıtları

Clindoxyl Jel Sivilce Kremi Nasıl Kullanılmalı?

Kullanım ilk olarak sivilce olan kısımların güzelce sabun ile yıkanması ve durulanması ile başlamalıdır. Ardından kremi uygun ölçütlerde elinize alarak, sivilce bölümüne sürmeli ve ince tabaka halinde yaymalısınız. Bunun sonrasında ise güzel bir şekilde emilmesini beklemelisiniz.

Clindoxyl Jel Sivilce Kremi Günde Kaç Kez Sürülmeli?

Günde 1 kez kullanım idealdir. Fakat duruma göre sabah ve akşam olarak günde 2 kezde sürülebilir. Yine de tavsiye edilen 1 gündür.

Clindoxyl Jel Sivilce Kreminin Yan Etkileri Olur mu?

Kullanım miktarı denilen şey, herşeyin fazlasının zararlı olduğudur. Eğer fazla sürerseniz ya da alerjiniz bulunuyorsa, o zaman bir takım yan etkiler görülebilir. Bu yan etkiler, kaşıntı ve kızarma, tahriş ya da tahribat, bölgenin yara olması ve kabuk bağlaması, soyulma, dökülme, döküntü ya da çok ciddi kuruluk belirtileri olabilir.

Clindoxyl Jel Sivilce Kremi Faydası Nedir?

Kremi kullanma faydası, cilt üzerinde istenmeyen sivilcelerin temelden giderilmesini sağlamasıdır. Ayrıca cildin kurutulmasında başarılı olan Clindoxyl Jel Sivilce Kremi, sivilce problemleri çekenlerin iyi bir geri dönüş alabilmelerini sağlamaktadır.

Clindoxyl Jel Sivilce Kreminden Ne Zaman Verim Alırım?

Öncelikle kullanım mantığını iyi kavramanız gerekiyor. Günde 1 kez sürülmesi ve çok yoğun kıvamda sürülmemesi gerekmektedir. Clindoxyl Jel Sivilce Kremi nasıl kullanılır konusu, alacağınız verim ile eşdeğerdir. Eğer ki uygun miktarda, krem emilemeyecek fakat çok sürülmemiş ve her gün düzenli olarak kullanılmışsa, kişinin cilt yapısına bağlı olarak kısa zaman içerisinde etkisini gösterecektir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar krem doktorum tarafından bugün yazıldi ayrıntılı bir şekilde anlattı yatmadan 2 saat önce sürmemı söyledi ancak yikayacak miyim yoksa sabaha kadar bekleyecek mi ne dedi hatırlamıyorum aydınlatır misiniz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı