Yataklı Koltuk Modellerinde Fonksiyonellik ve Estetik Görünüm Bir Arada

Bazen kalabalık ailelerin bazen de küçük evlerin kurtarıcısı olan yataklı koltuk modelleri, artık modern tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Zor zamanlarda tek bir dokunuşla konuklarınızın huzurlu bir gece geçirmesini sağlayan yataklı koltuk seçimleriniz için birbirinden farklı modeller bulunuyor. Koltuk takımınız içerisinde yer alabilen ve takıma uyum sağlayan yataklı koltukları, aynı zamanda tek olarak da kullanabiliyorsunuz. Bazen uzanıp kitap okuyabileceğiniz, çocuğunuzun odasında kullanabileceğiniz, bazen de çalışma odanızda size dinlenecek bir alan yaratan bu koltuklar oldukça kullanışlı! Yataklı koltuk modelini ayrıca ofisiniz için de tercih edebilirsiniz.

Evinizde, uygun bir ortamda kullanışlı bir alan yaratan bu mobilyalar gün içinde de şık duruşu ile dekorasyonunuzu tamamlıyor. Koltuk takımınızda bir farklılık yaratmak isterseniz ya da takımınızı zenginleştirerek evinizde yeni bir dekorasyon uygulamak isterseniz bu mobilyaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca yataklı kanepe alırken kumaşına, fonksiyonelliğine, oturum yumuşaklığına, minder, temizlik ve bakım özelliklerine göre ihtiyacınıza en uygun olanı seçmelisiniz.

 

Küçük Evlere Sihirli Bir Dokunuş: Yatak Olabilen Koltuk 

Özellikle dar mekanlara sahip küçük evlerde, aniden gelen konuklarınız için ya da günlük olarak sizin kullanımınızda yataklı koltuk sihirli bir etki yaratır. Kısa sürede size ve misafirlerinize çözüm üreten bu kullanışlı mobilyaların tasarımları kadar kullanım özellikleri de önem taşır. Mobilyanızın kolay temizlenebilen özelliklerde olması kadar yay içermemesi ve özel süngerler ile üretilmesi ömrünü uzatır. Böylece siz de daha uzun yıllar konforundan faydalanabilirsiniz. Kumaş kalitesine göre silinebilir olması evdeki hijyeni korumanıza da yardımcı olur.

Modern çizgilerde ya da klasik tarzda bir yataklı koltuk tek başına kullanılabileceği gibi diğer mobilyalarınızla da uyum sağlayabilir. Yerden yüksek ve farklı ayak seçeneklerine sahip yataklı koltuk, mekanizması sayesinde tek bir dokunuşla yatak olabilir. Kırlentlerle zenginleştirebileceğiniz koltuğunuz, evinizde geçen zamanın size konforu yaşatmasını sağlar.

Konuklarınız Evinizde Ayrıcalıklı Hissetsin

Neşeli sohbetlerle biten gecelerde, evinizde misafir olacak konuklarınıza huzurlu bir uyku için rahat bir yatak hazırlayabilirsiniz. Üçlü yataklı koltuk ya da ikili yataklı koltuk, konuklarınızın evinizde ayrıcalıklı hissetmesini sağlar. Farklı kumaşlarda, yay içermeyen ve özel sünger kullanımı ile üretilmiş bu yataklı koltuk seçenekleri uzun yıllar kullanmanız için tasarlanır.

Yataklı koltuk, şık görünümüyle gün içindeki kullanımda da diğer mobilyalarınızla uyumu yakalar. Tek başına kullanabileceğiniz gibi bir koltuk takımı ile de bu mobilyaları kombinleyebilirsiniz. Birbirinden şık yataklı koltuk modelleri içerisinden kapitoneli ya da düz tasarımlı, kadife, deri ya da nubuk kumaşlı modelleri inceleyebilirsiniz. Evinizin dekorasyon tercihine göre metal veya ahşap ayaklı modelleri seçebilirsiniz.

Her Zevke Göre Yataklı Koltuk Modelleri

Oturma odanızda, salonunuzda ya da çalışma odanızda kolaylıkla yer verebileceğiniz yataklı koltuk modelleri, farklı zevklere hitap ediyor. Ahşap veya metal detaylar, düğmeler ile stilini belirleyen bu mobilyalar, geniş oturum alanları sunan koltuklar olarak da tercih ediliyor.

Sert oturum özellikleri, silinebilen ya da kuru temizleme yapılan kumaş bakım ve temizlik özellikleri, evinizin baş köşesinde bu mobilyalara yer vermenizi sağlayacak özellikler. Yataklı koltuk, modern zamanların sıcak ve konforlu evlerinde vazgeçilmez mobilyalar arasında yerini alıyor. Küçük alanlarda pratik çözümler bulmak için veya geniş oturma alanlarında alternatif sunmak için tercih edilen yataklı koltuk modelleri arasından seçim yapmak için Engince Mobilya’nın tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Farklı modeller, renk, kumaş ve tasarımlarla Engince Mobilya özgün çizgisini yataklı koltuk modellerine yansıtıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı