Uygun Fiyatlı En İyi 6 Bordo Oje

Bordo ojeyle siz de kendinizi daha çekici hissetmiyor musunuz? Bordo oje sürdüğünüz zaman gözlerinizi ellerinizden alamazsınız. Özellikle favori bordo ojenizi bulduysanız! Bu yazımızda oje arayışında olanlar için uygun fiyatlı en güzel bordo ojeleri derledik. Birlikte göz atalım:

1. Flormar – 352 Blackstar Red

Blackstar Red için bordo oje severlerin en favori ojesi desek yanılmış olmayız herhalde. 🙂 İki kat sürüldüğünde oldukça çekici bir bordo rengi elde ediyorsunuz. Tam bir bordo rengi kendisi. Ojeyi uygulamadan önce tırnağa koruyucu oje sürmede fayda var çünkü 3-4 gün aynı ojeyi kullananlardansanız tırnaklarınızı sarartabiliyor. Fiyatı 2.95 TL.

uygun-fiyatli-bordo-oje-rehberi-flormar-352

 2. Maybelline Color Show – 357 Burgundy Kiss

Tek kat sürümde de örtücü bir renk veriyor fakat iki kat sürümlü hali daha güzel. Rengi hafiften kahverengiye çalıyor. Oldukça koyu bir bordo. Sürümü kolay ve soyulma yapmıyor. Fiyatı 5 lira.

uygun-fiyatli-bordo-oje-rehberi-maybelline-burgundy-kiss

3. Golden Rose Rich Color – 23

Kırmızıya çalan bir bordo rengi. Tek kat sürüldüğünde de örtücülük sağlıyor fakat çift kat uygulanmış hali daha iyi. Kuruduğunda üzerine cila uygulanmış gibi parlak bir renk veriyor. Kalıcılık konusunda da başarılı bir oje. Yoğun bir oje olsa da kuruma hızıyla memnun eden bir yapısı var. Fiyatı 3.75 TL.

4. Golden Rose Color Expert – 29

Bu oje koyu bordo tonlarında ve içerisinde kahverengi barındıyor. Sürümü kolay çift kat uygulanışta istediğiniz rengi size veriyor. Yoğun yapısı nedeniyle zor kuruyan ojelerden. Fiyatı 3.90 TL.

uygun-fiyatli-bordo-oje-golden-rose-expert-29

5. Pastel – 15

Çift kat uygulama isteyen ojelerden. Yapısı nedeniyle zor kuruyor. Rengi görseldeki gibi canlı bordo tonlarında. Kalıcılığı orta düzeyde. Fiyatı 3.25 TL.

uygun-fiyatli-bordo-oje-rehberi-pastel-15

6.  Pastel – 07

Koyu bordo renklerini seviyorsanız Pastel’in 07 numaralı ojesine de bakabilirsiniz. Çift kat sürüm isteyenlerden. Zor kuruyor. Fakat tırnakta duruşu oldukça hoş. Fiyatı 3.25 TL.

uygun-fiyatli-bordo-oje-rehberi-pastel-07

Sizin tavsiye ettiğiniz ojeler ve yazmamızı istediğiniz oje renkleri neler? Yorumlarda bizimle paylaşın! Sevgilerle… 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı