Uygun Fiyatlı En İyi 5 Maskara

Uygun fiyatlı ürünlerden oluşan yazı dizimize her kadının vazgeçilmezi maskaralar ile devam ediyoruz! Siz de maskaranızı yenilemeyi düşünüyorsanız uygun fiyatlarına rağmen büyük performansa sahip ürünlerden oluşan listemize bir göz atın…

Serinin diğer yazıları: Uygun Fiyatlı En İyi 5 Bordo Ruj

                                   Uygun Fiyatlı En İyi 5 Aydınlatıcı

Rimmel London ScandalEyes Maskara

rimmel-london-scandal-eyes-maskaraMaskara tombul, kum saati şeklinde ve kıl bir fırçaya sahip. Fırça yapısı sayesinde tüm kirpiklere ulaşma imkanı sağlıyor ve kirpikleri birbirine yapıştırmıyor. Kirpikleri uzatma konusunda başarılı olsa da maskarada aradığınız en önemli özellik hacimse sizi tatmin etmeyecektir. Ürün kirpiklere verdiği doğal görünüm ile günlük kullanıma olukça uygun bir maskara olma özelliğini taşıyor.

L’oreal Volume Million Lashes Maskara

L'oreal Volume Million Lashes Maskara

 

Öncelikle maskaranın altın sarısı ve kırmızı renklerden oluşan parlak ambalajı oldukça şık gözüküyor. Plastik ve elastik fırçası ile tüm kirpikleri kolayca kavrıyor ve kıvırıyor. En güzel özelliği ise kat kat dahi sürseniz kirpikleriniz birbirine yapışmıyor. Tek katta simsiyah, uzun ve kirpik kirpiklere kavuşurken ikinci katta daha dolgun bir görünüm ile karşılaşıyorsunuz. Gün boyu kalıcı olan rimel gün sonunda kolayca temizlenebiliyor.

Maybelline The Rocket Volum’Express Maskara

maybeline_maskara

Maybelline maskaraları eminiz ki birçoğunuz denemiş ve makyaj koleksiyonuna eklemiştir. Fiyat performans açısından oldukça başarılı olan bu maskara ile uzun, siyah ve kıvrık kirpikler elde edebilirsiniz. En büyük dezavantajı ise zor temizleniyor oluşu. Detaylı incelemesini yazımızdan okuyabilirsiniz.

Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama Maskara

Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama Maskara

Maybelline’in en çok sevilen maskaralarından biri de Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama Maskara. Maskaranın kavisli fırçası kirpikleri uzatıp kıvırarak takma kirpik etkisi yaratıyor. Ürün kirpiklere yoğun bir siyahlık veriyor, bu da gerçekten gözlerde dramatik bir etki yaratıyor. Ürünün dezavantajı ise gün içinde dökülme yapması.

Essence I Love Extreme Crazy Volume Maskara

essence-crazy-volume-maskara-yasamtonu

Ürün tombul ve plastik bir fırçaya sahip. Kirpikleri tek tek ayırıyor, yapışma ve topaklanma yapmıyor. Kirpiklere dolgun bir görünüm veriyor ve kirpikleri oldukça uzatıyor. Maskaranın kalıcılığı mükemmel. Kirpikleri sertleştirmeyen maskara kolayca temizlenebiliyor. Ürüne Gratis mağazalarından ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı