Uygun Fiyatlı En İyi 5 Far Paleti

Uygun fiyatlı, güzel ve kullanışlı bir far paleti almak istiyorsanız sizin için hazırladığımız listeye göz atın.

1- Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti

WetN-Wild-Comfort-Zone-Far-Paleti

Fiyat/performans açısından oldukça başarılı bir far paletiyle başlıyoruz. 8 adet fardan oluşan palette günlük kullanım için uygun toprak tonlarındaki farların yanı sıra karakteristik renkler de bulunuyor. Farlar yumuşacık bir yapıya sahip ve kolayca dağılıyorlar. Renklerin tümü ışıltılı. Pigmentasyonu yüksek farların hafif tozutma sorunu var. High-end markaların farlarına “dupe” gösterilen far paletine Gratis indiriminde bir şans verebilirsiniz.

2- The Balm Nude Tude Far Paleti

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

The Balm Nude Tude Far Paleti özgün ve kullanışlı bir ambalaja sahip. İçerisinde mat ve ışıltılı 12 farklı renk bulunan palet oldukça kullanışlı. Nude renkler, toprak tonları, koyu renkler… Geniş bir renk yelpazesine sahip far paleti hem günlük makyajlarda hemde gece makyajlarında rahatlıkla kullanılabilir. Farların tümünün yumuşak bir yapısı ve kolay bir sürümü var. Yüksek pigmentasyona sahip farlar oldukça kalıcılar. Gratis mağazalarından satın alabileceğiniz far paletine özellikle indirim zamanlarında uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

3- Pastel Nude Far Paleti

pastel-nude-far-paleti

Sizin de Pastel markasının en sevdiğiniz ürünü ojeleri ise bu far paletini denedikten sonra fikriniz değişebilir. Ürünün ambalajı çok şık ve kaliteli. 8 fardan oluşan paletin üst kısmındaki farlar mat, alt kısımdakiler ise ışıltılı. Renkler günlük kullanım için çok ideal. Yumuşak yapıdaki farlar kolayca uygulanıyor. Farların pigmentasyonları oldukça başarılı.  Ürünün hoş bir kokusu var fakat alerjiniz ya da hassasiyetiniz varsa denemeden almamanızı tavsiye ederiz.

4- Revlon Colorstay 16 Saat Kalıcı Far Paleti

Revlon-Colorstay-16-Saat-Kalıcı-Far-Paleti

Revlon Colorstay farlar 16 saat kalıcılık vaat ediyor. Vaadini gerçekleştirir mi bilemiyoruz ama kalıcılıkları gerçekten yüksek. Pigmentasyonları çok başarılı. Yumuşak sürümlü farlar hafif bir ışıltı içeriyor. Seride birçok zevke hitap edecek birbiriyle uyumlu dört renkten oluşan farklı paletler mevcut. Doğal tonlarda farlardan hoşlanıyorsanız “Decadent” sizin için güzel bir tercih olacaktır.

5- Flormar Color Palette Eye Shadow – 07

flormar-far-paleti

Bu far paletiyle göz makyajınızı yapabilir, kaşlarınızı doldurabilir hatta kontur yapabilirsiniz. Renkleri o kadar kullanışlı ki. 5 renkten oluşan far paletindeki tüm renkler mat. Farlar yumuşak bir yapıya sahip, kolayca dağılıyorlar. Kahverengi dumanlı göz makyajı yapın ya da tek bir rengi tüm göz kapağınıza sürün. Bu far paleti günlük kullanım için çok ideal. Rengini hemen veren farları far bazıyla birlikte kullanırsanız kalıcılıkları daha başarılı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı