Ünlü İsimlerden Haftanın En İyi 10 Instagram Paylaşımı

  • 07 Ağustos 2016
  • 253 kez görüntülendi.
Ünlü İsimlerden Haftanın En İyi 10 Instagram Paylaşımı

Ünlü isimlerin bu haftaki Instagram paylaşımlarını mercek altına aldık. Sizin favoriniz hangi isim? Yazının sonunda yer alan ankete oy vermeyi unutmayın.

1- Kylie Jenner’ın yeşiller içindeki pozu iki milyon beğeni aldı.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

2- Kendall Jenner güneş gözlüğü markası DIFF Eyewear’ın sosyal sorumluluk kampanyası için işbirliği yaptı.

 

3- Gigi Hadid pembe bikinisi ile oldukça dikkat çekici görünüyor.

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

4- Cara Delevingne farklı tarzıyla büyük beğeni topladı.

Outfit by Alexandre Vauthier styling by @marielwashere @robzangardi make up by @romyglow hair by @jenatkinhair

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

 

5- Chiara Ferragni Meksika’nın antik Tulum kentinde.

Afternoon plans ? #TheBlondeSaladGoesToTulum

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 

6- Taylor Hill ve köpeği Tate sette oldukça mutlu görünüyorlar.

Puppy on set! #MyDogThinksHesAModel ? ? @guyaroch @victoriassecret

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

7- Selena Gomez rahat ve salaş tarzı ile dikkat çekiyor.

Japan

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

8- Rio Olimpiyatları’nın tanıtım yüzlerinden biri olan Brezilyalı model Alessandra Ambrosio olimpiyat meşalesini taşıdı.

 

9- Josephine Skriver muhteşem doğası ve devasa büyüklüğü ile bilinen Hang Son Doong mağarasındaki sevimli pozunu sosyal medyada paylaştı.

when you forget to bring your umbrella to the jungle ???

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

 

10- Beyonce ve kızı Blue Ivy’nin Paris’te aynı kıyafetler ile verdikleri eğlenceli pozlar büyük ilgi çekti.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Sizin favoriniz hangisi?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ