Ünlü İsimlerden Haftanın En İyi 10 Instagram Paylaşımı

  • 01 Ağustos 2016
  • 222 kez görüntülendi.
Ünlü İsimlerden Haftanın En İyi 10 Instagram Paylaşımı

Ünlü isimlerin bu haftaki Instagram paylaşımlarını mercek altına aldık. Sizin favoriniz hangi isim? Yazının sonunda yer alan ankete oy vermeyi unutmayın.

1- Josephine Skriver son zamanların yükselen trendi ikili topuzları ve yuvarlak gözlükleriyle oldukça sevimli görünüyor.

girl talk & coffee w/ @bangadventure ☕️?❤️

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

2- Porselen bir cilt ve yoğun göz makyajı ile görmeye alışık olduğumuz Kylie Jenner’ın makyajsız fotoğrafını 2 milyon kişi beğendi.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

3- Kendall Jenner’ın Hailey Baldwin ile birlikte at üzerindeki fotoğrafı büyük beğeni aldı.

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

4- Birçok köpeği olan Ariana Grande tam bir hayvansever.

last one I swear

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

5- Hailey Bakdwin ve Bella Hadid birlikte yazın keyfini çıkarıyor.

Bells.. ? @renellaice

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

6- İki çocuk annesi, eski model Elena; tarzı ve stili ile çok konuşuluyor.

Awaiting the sunset ? в ожидании заката..

A post shared by Lena Perminova (@lenaperminova) on

7- Pürüzsüz, bronz teni ve dalgalı saçları ile Gigi çok hoş görünmüyor mu?

glam check ?? @patrickta @jennifer_yepez

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

8- Pretty Little Liars dizisinin güzel oyuncusu Ashley Benson Venedik seyehatinden bir kareyi takipçileri ile paylaştı.

???

A post shared by Ashley Benson (@ashleybenson) on

9- Karlie Kloss kendisi gibi model olan arkadaşı Cara Delevingne’nin 24. yaşını paylaştığı fotoğraf ve altına düştüğü not ile kutladı.

10- Zendaya, Detroit Pistons formasını plastik topuklu ayakkabıları ile tamamladığı küçüklük fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Sizin Favoriniz Hangisi?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ