Thermage CPT ile yüz gerdirme [advertorial]

  • 02 Ocak 2017
  • 552 kez görüntülendi.
Thermage CPT ile yüz gerdirme [advertorial]

Thermage CPT ile yüz germe ve gençleştirme uygulaması ortalama 45 ile 60 dakika kadar sürmekte olan ve genellikle 30 yaş sonrasındaki herkesin uygulayabileceği ve tercih edebileceği işlemler arasında yer almaktadır.

Thermage hangi bölgelere uygulanabilir?

Thermage CPT ile yüz germe ve gençleştirme uygulaması düşük göz kapaklarının kaldırılmasında, yüz, dudaklar ve göz kenarlarında oluşan kırışıklıklarının yumuşatılmasında, selülit sorunlarının iyileştirilmesinde, karın, kollar, kalçada ve bacaklarda oluşan sarkıklık ve gevşekliklerin sıkılaştırılmasında, herhangi bir cerrahi işleme gerek olmadan genç görünmek isteyen kişilerde kolaylıkla uygulanabilen bir işlemdir.

Uygulama kaç seans yapılmaktadır?

Thermage CPT ile yüz gençleştirme işlemi tek bir seans yeterli olmaktadır Ancak yine de kişilerin sorununa göre gerekli olabilecek seans sayı ve süresine kliniğin hekimleri karar vermektedir. Doktorlarımız arasında estetik alanda bizlere hizmet vermekte olan Estetik cerrah Op. Dr. Leyla Arvas, Medikal estetik doktoru Dr. Pınar Yozgatlı Karagülle ve Anti-aging Dr. Seran Şimşir konu hakkında hastalarına detaylı bilgileri vermektedir.

Ultrashape V3 uygulaması ile de ameliyatsız bir şekilde kolaylıkla vücut şekillendirmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak burada önemli olan detayların başında aşırı kilolu yani obez olmamanız gelmektedir. Çünkü bu tür uygulamalar kilo verme yöntemi değildir sadece spor ve diyete rağmen verilemeyen inatçı fazlalıkların tedavisinde işe yaramaktadır.

UltraShape Odaklı Ultrason Sistemi olarak da bilinen Ultrashape V3; Ameliyatsız Vücut Şekillendirme işlemi hem yağların parçalanmasını hem de cildin sıkılaşmasına olanak sağlamaktadır.

Hangi bölgelere uygulanabilir?

UltraShape Odaklı Ultrason Sistemi olarak da bilinen Ultrashape V3 ile vücut şekillendirme uygulaması genellikle en çok yağ fazlalığının olduğu karın, bel, basen ve bacak bölgelerinde uygulanabilmektedir.

İstanbul Nişantaşı’nda hizmet vermekte olan Quartz Kliniğinde hizmet vermekte olan medikal estetik ve estetik cerrahlarımız hastalarına kusursuz ve sorunsuz bir hizmet için yıllardır çalışmakta ve vücut şekillendirmenin yanı sıra daha birçok alanda da hastalarına güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Klinik hakkında ve uygulamalar hakkında detaylı bilgi için ise www.quartzclinique.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.