Size İlham Verebilecek Saç Modelleri [advertorial]

Tarzınızı yansıtan en iyi nokta saçlarınızdır. Stilinizi tamamlamaya, kendinizi iyi hissetmeye her zaman yardımcı olurlar. Bazı kadınlar sık sık, bazıları nadiren saç modellerinde değişiklik yapar. Bu yazımızda size ilham verebilecek saç modellerini derledik!

1- Romantik Örgüler

Örgünün son yıllarda tekrar trend oluşuyla ekranlarda, podyumlarda sık sık örgülü saçlar görüyoruz. Her saça uygulanabilirliği ve size modeline göre romantik, modern, asi bir görünüme ulaştırması oldukça muhteşem. Fransız, mısır ve Hollanda örgüsü romantik bir hava katarken, iki yandan yapılan balık sırtı daha genç bir görünüm kazanmanızı sağlar.

2- Kıvırcık Saçlar

Kıvırcık saçlar her zaman göz kamaştırır. Çoğu insan “Saçlarım keşke kıvırcık olsaydı.” diye düşünmüştür. Bunun aksine kıvırcık saçlara sahip olanlar ise zorluk çekmektedir. Şekil almamaları, kabarmaları, elektriklenmeleri ve bakımları sıkıntı yaratır. Peki kıvırcık kısa saç modellerini denemeye ne dersiniz? Oldukça modern ve kadınsı duran bu saçlar kıvırcık saç kullanırken size kolaylık sağlayacak.

3- Balyajlı veya Ombreli Saçlar

Ombre uzun bir süre trendler arasında yerini koruduktan sonra sırasını balyaja verdi desek yanılmış olmayız. Ombre modellerini hala sokaklarda görebiliyoruz. Saçının tümünde değişiklik yapmaktan hoşlanmayalar için ombre ve balyaj en iyi seçeneklerden biri. Saçınızın kendi rengine yakın, yumuşak geçiş tonları daha doğal görünmenizi sağlayacak ve size şehirli silueti katacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı