Siyah Maske Kullanıcı Yorumları Hakkında Kısa İnceleme

Yüz bakımı özellikle bayanların çok dikkat ettiği bir konudur. Yüzümüzde gözeneklerin tıkanmasıyla oluşan siyah noktalar ve ölü deriler için üretilen siyah maske kullanıcı yorumları için sizlere güzel araştırmalar yaptık. Ayrıca bu konuyu çok iyi araştırmış bir web sitesinden de çok fazla bilgi aldık.

Kaynak : https://www.sanalrisk.com/siyah-maske-kullanici-yorumlari-fiyat-inceleme.html

Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Kullanıcıların yorumlarına genel olarak baktığımda bir çok firmanın bu ürünü çıkarmasından dolayı çok fazla farklı yorumlar bulunmaktadır. Özellikle değişken olan fiyat konusunda ucuz olmasından dolayı çokta fazla bir eleştiri bulunmamaktadır. Fiyat herkes için gerçekten ucuz.

Kullanıcılar ürünün kutusunun içi neredeyse bol olduğunu söylüyor. Bundan dolayı çok fazla eleştiri geliyor. Bir kutusu bir hafta zor gitmiş. Fakat ürün yetkilileri bu konuda kullanıcıların çok fazla sürdüğünü iddia ediyorlar.

Bazı kişiler ürünün ölü deriler için birebir olduğunu fakat siyah noktaları almadığını söylemiş. Bazı kişiler ise siyah noktalar için banyo yapmak şart diyor aksi taktirde siyah noktaları almıyormuş. Fakat firma zaten ürün üzerine siyah noktaları kısmende olsa temizler diyor.

Ürünün Fiyatı

Bir çok firmada farklılık gösterse de çoğu firma aynı fiyata satıyor. 150 ml 7 lira olarak belirlenmiştir. Bu bir çok kozmetik ürününe göre çok uygun bir fiyat. Bir çok yerde doğal ürünler bile 20 25 liradan satılmaktadır. Bundan dolayı fiyatını uygun bulduk.

Ne İşe Yarar

Siyah maske derimizde ki gözenekleri kısmen açıyor ve ölü derileri temizliyor. En büyük amacı ölü derileri temizlemesi diyebiliriz. Yüzümüzde ki ölü deriler yüz renk tonunu koyulaştırır, ve izler ortaya çıkartır. Bundan dolayı temizlenmesi yenilenmesi daha canlı bir deriye sahip olacaksınız.

Koyu renk kıyafet giyenler çok iyi bilir ölü deriler yüzümüzü kaşıdıkça kıyafetlerimize düşer ve beyaz beyaz noktalar görünür. Bunların giderilmesi için siyah maske birebir üründür. Ayrıca sakaldan yüzü tahriş olanlar yine sakal tıraşı sonrası bu ürünü kullanabilir.

Bir çok firma var bunlardan bazıları

  • Blue Ocean
  • Utah
  • Prof Saraçoğlu
  • Procsin
  • New Well
  • Luis Bien

Bu firmalar en popüleri arasında fakat saraçoğlunun maskesi en pahalılarından biri. Luis bien firmasıda çok kalitelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı