Sevgililer Günü İçin Nail Art Önerileri

Sevgililer gününe çok az bir süre kalmışken kadınlarda telaş başladı. Ne hediye alsam telaşının yanında o gün nasıl bir saç ve makyaj yapsam, ne giysem, ne renk oje kullansam gibi sorularla da baş başa kalınıyor.

Kadınlar için önemli olan şeylerden biri el bakımı. Bakımlı tırnaklar ise erkeklerin önem verdiği bir husus. Bu yüzden 14 Şubat’ ta sizlere yardımcı olabilmek için nail art önerileri sunuyoruz. Bir göz atmaya ne dersiniz? 🙂

Eğer ojenin rengine karar veremiyorsanız kırmızı kurtarıcı bir tercih olabilir. Havada aşk kokusu olan bir günde kırmızının tonları ortamda sıcaklığını hissettirecektir. Kırmızı-siyah ve kırmızı-bordo gibi renk geçişleri ellerinizde asil bir hava yaratacak. Aşkı ve tutkuyu çağrıştıracak.

Ve kalpler… Kalp sembolü ile aşkınızı tırnaklarınıza yansıtabilir ve partnerinize bir mesaj verebilirsiniz. Beyaz ojenin üzerine parlak kırmızı oje ile kalp yapabilirsiniz, tırnak uçlarınıza kalpten french yapabilirsiniz ya da birden çok minik kalp çizerek sevginizin çokluğunu anlatabilirsiniz. Bu tasarımlarla yaratıcı kişiliğinizi de ortaya çıkarmış olacaksınız. 🙂

Bebek pembesi tonları tutkunun aksine daha çok tatlı bir görünüm oluşturacak. İnce bant yardımı ile şeritler oluşturabilirsiniz. Parlak taşlar kullanarak tırnaklarınızı dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Siyah ve beyaz kombini kıyafetlerde olduğu kadar oje seçimlerinde de vazgeçilmezler arasında. Bu özel günde de size eşlik etmesini istiyorsanız sezonun trendi olan geometrik şekiller yaparak kullanabilirsiniz. Gecenin anlamına uygun ağır bir havası olan siyah-beyaz kombinasyonu hoş bir tercih olabilir.

Eğer gece çıkmayı düşünüyorsanız parlak şeritleri mutlaka denemelisiniz! Bu tercihle oldukça klas ve havalı tırnaklara sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı