Sehrimoda.com Güvenilir Alışveriş Derneği Üyesi Oldu

Erkek modasının öncü firmalarından biri olan sehrimoda.com, Ticaret Bakanlığı onayından sonra hız kesmeden güvenli alışverişin yeni adresi olma yolundaki adımlarını hızlandırdı. Güvenli alışveriş derneği üyeliğini başlatan erkek modasının yükselen değeri sehrimoda.com e-ticaret sitesi, müşterilerini hem kendi güvenlik altyapısı ile hem de dernek üyeliği ile koruma altına alıyor.

Sehrimoda.com Güvenilir Alışveriş Derneği Üyeliği

Ülkemizde, e-ticaret faaliyetleri hızlandıkça dernekler de hem tek çatı altında toplanarak birbirlerine destek olurken hem de üye olan e-ticaret sitelerinin müşterilerine hizmet vermek üzere örgütleniyor. Örneğin Güvenilir Alışveriş Derneği’ne üye olan kuruluşlardan alışveriş yapan kişilerin garantörü olarak hizmet vermekte… Sehrimoda.com’da da bu adımı atmakta geç kalmadı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hız vererek Güvenilir Alışveriş Derneği’ne üye oldu. Ve bu sayede  müşterilerini güvenli alışverişte hem güçlü güvenlik altyapısıyla hem de Güvenilir Alışveriş Derneği ile yaşanabilecek sorunlar adına garanti altına aldı.

Dernek, üye kuruluşlarından alışveriş yapan müşterilerin herhangi bir sorun yaşaması halinde devreye giriyor ve çözümü hızlandırıyor. Bir anlamda garantörlük görevi üstlenen Güvenilir Alışveriş Derneği, üyelerine verdiği hizmet kadar üyelerinin müşterilerinin memnuniyeti için çaba sarf eden bir dernek olarak göze çarpmaktadır.

Bu hizmet sayesinde birçok kuruluş güvenli alışveriş sistemlerini güçlendirmek aynı zamanda dernek ile birlikte çalışarak müşteri memnuniyetini arttırma yoluna gidiyor.

E-Ticaret Güvenliği

E-Ticaret, İnternet gibi elektronik sistemler ve daha az ölçüde diğer bilgisayar ağları üzerinden ürün veya hizmetlerin satın alınması ve satılması olarak tanımlanmaktadır. Genellikle e-İşletmenin satış ve ticari işlevi olarak kabul edilir. İnternetin yaygınlaşmasından bu yana elektronik ortamda yapılan ticaret seviyesinde büyük bir artış oldu. Elektronik para transferi, tedarik zinciri yönetimi, İnternet pazarlaması, çevrimiçi işlem işleme, elektronik veri değişimi, envanter yönetimi sistemleri ve otomatik veri toplama sistemleri dahil olmak üzere e-ticaret aracılığıyla çok çeşitli ticaret gerçekleştirilir.Güvenlik sadece işletme için değil aynı zamanda tedarikçileri, müşteriler gibi birçok kişiyi kapsamaktadır. Bu yüzden tüm e-ticaret siteleri kendi güvenliği başta olmak üzere, tedarikçileri, müşterilerini düşünmek zorundadır.

Sehrimoda.com, ilk kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetini merkeze koyarak yoluna devam etmiştir. Ve müşteri güvenliği en az sitenin güvenliği kadar önemlidir. Bu anlamda güvenli alışverişin yeni adresi olmak için güvenlik altyapısına önem vermiş ve siteye en iyi alışveriş altyapısına yatırım yapmıştır.

Korona Virüs Pandemisi Ve Alışveriş Alışkanlıkları

Korona Virüs başta ülkemizde olmak üzere tüm dünyada etkili olurken birçok insanın hayatını kaybetmesine birçok insanın da ölümle burun buruna gelmesine neden oldu. Covid-19 Korona virüs pandemisi ile başlayan ve E-ticaret günümüzde artık tüketicilerin tercih ettiği bir alışveriş sistemi değil bir zorunluluk haline geldi.  Pandemi ile birlikte 7 gün 24 saat istediğiniz her şeye kolaylıkla ulaşabilir olmayı herkes sevdi. Hele yorulmadan kapınıza kadar gelmesi e-ticaret sitelerini daha da tercih edilir kıldı. Şimdilerde giyimden, market alışverişine, her şeyi e-ticaret ile kolaylıkla getirebiliyoruz. Hatta modayı takip etmeyi yine internet ortamından yaparken, sahip olmak için yine e-ticaret sitelerini tercih ediyoruz.

Erkek modasının yükselen yıldızı Sehrimoda.com da pandemi sürecini iyi yöneten e-ticaret sitelerinden biri olarak ön plana çıktı. Özellikle kaliteli ürünlerinin müşterilerine ulaştırırken hijyenik paketlemesi dikkat çekti. Ve en çok tercih edilen e-ticaret sitelerinden biri oldu.

Şimdilerde de Ticaret Bakanlığı onayı alan sehrimoda.com, Güvenilir Alışveriş Derneği üyeliği ile de müşterilerinin memnuniyetini arttırmak adına yaptığı hızlı çıkışlarla adından sıkça bahsettirmeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı