Sambucol Nedir, Ne İşe Yarar,Fiyatı Nedir?

Sambucol Hap (tablet), yeterli C vitamini alamayanlar için geliştirilmiş özel formüle sahip olmasıyla birlikte yüksek düzeyde etkiye sahiptir. Sahip olduğu C vitamini desteğine olanak sağlayan Sambucol Hap, besin takviyesi ürünlerinden biri olarak tanımlanır.

İçerisinde C vitamini başta olmak üzere; çinko ve siyah Elderberry ekstresi yer alır. Besin yoluyla beraber yeterli seviyede, vücudun günlük olarak ihtiyaç duyduğu desteği sağlayamayanlar için geliştirilmiş olması sayesinde benzersiz özelliklerin birleşimiyle kolay kullanıma sahiptir. Hap formunda olması sayesinde düzenli olarak kullanımda beklenen etkiyi gösterir. Kullanılmaya başladığından itibaren etkisini hissettiren özelliğe sayesinde bireysel açıdan daha iyi hissedebilmeye de olanak sağlar. Eşsiz formülü özel olarak geliştirilmiş olduğu gibi onay alınmış şekilde satışa sunulur.

Sambucol Hap Nedir?

Sambucol, temel olarak vücudun gereksinimleri karşılamaya yönelik olarak geliştirilmiş olması sayesinde sahip olduğu etki seviyesiyle benzersizdir. Yapılan klinik testler sonrasında piyasaya sürülmüş olması sayesinde olumsuz anlamda etki etmediğinden dolayı, vücuda sağladığı katkıyla sadece tek açıdan değil pek çok açıdan avantajlı bir kullanım sunar. Besin takviyesi özelliğine sahip olmasıyla içerik açısından da doğaldır. Doğru kullanıldığı takdirde sahip olduğu faydaları en üst düzeye çıkarıyor olması sayesinde tam anlamıyla komple bir destek sağlar. Diğer besin takviyelerinden ayrı olarak vücudun en önemli ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirilmiş olması sayesinde çoklu olarak farkını hissettirir.

Sambucol Hap Ne İşe Yarar?

Sambucol tablet, vücut için pek çok önemli takviyeyi sağlar.

Günlük olarak vücudun gerek duyduğu düzeyde C vitamini alımı ihtiyacının tamamını sağlar.

Günlük olarak çinko değerlerinin alınmasında takviye görevini üstlenir.

Antioksidan açısından sahip olduğu değerle beraber, en yüksek düzeyde antioksidan etkisini gösterir. Siyah Elderberry içeriğine sahip olan Sambucol Hap, dünya üzerinde yetişen en yüksek doğal antioksidan bitkiden oluşturuluyor olmasıyla farklıdır.

Çocuklar ve yetişkinler için kullanmaya uygun olmasıyla beraber, gerekli kullanım şartlarıyla kullanılması elzemdir.

Sambucol Hap Faydaları

Hap formunda geliştirilmiş içeriğiyle beraber vücuda sağladığı faydalar en üst düzeydedir. Sahip olduğu etkiyle sunduğu faydaların her biri çok özel olmasıyla birlikte, farklı tipte faydalar sunar.

Nezle, farenjit ve grip gibi enfeksiyonel hastalıkların tedavi sürecinde kullanıldığında, tedavi süresini kısaltarak vücuda direnç kazandırır.

H1N1 virüsüne karşı yüksek yüzdeyle etki sağlar.

Swine benzeri virüslere karşı etki oranı %99’luk bir seviyede olmasıyla virüslerle savaşta rahatlıkla tercih edilebilir.

Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olarak bağışıklık sistemine karşı bir takviye görevi görür.

Vücudun antikor seviyesinin artışına etki ederek antikorların aktivitesini hızlandırır.

Düşük miktarda var olan ağrıları ortadan kaldırmaya etki eder. Ağrı kesici özelliği, diğer özelliklerine nazaran daha az seviyededir.

Sambucol tablet
Sambucol tablet

Sambucol Hap Çeşitleri

Sambucol Plus, Sambucol Plus Efervesan ve Sambucol Plus Kids Yummies (Çiğnenebilir Formda) olacak şekilde farklı şekilde hap formunda satın alınabilmesi mümkündür. Sambucol Hap, ihtiyaca uygun olarak doğru tercih edildiği ve kullanıldığında üstün takviye sağlar.

Sambucol Hap Fiyatları

Sambucol Hap fiyatları ortalama olarak 30 TL seviyesinden başlayarak, satın alınacak yere göre farklılık gösterecek şekilde değişir. 50 TL bandından satış yapılan noktaların da bulunuyor olmasıyla birlikte genel itibariyle 30-50 TL seviyesi bandında bulunabilir. Fiyatına karşı sunduğu avantajlarıyla özel yapıda olduğundan dolayı bir gün içerisinde vücudun ihtiyacı olan yeterliliği sağlamış olur. Hap formunda satışa sunulan yerler; eczaneler ve internet siteleridir. Onaya sahip olan yerlerden alınması oldukça önemlidir. Piyasada Sambucol Hap benzeri sahte ve düşük fiyatlı ürünlere itibar edilmemesi, sağlık açısından gereklidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı