Dekorasyon İncelemesi: Rüya Evi

Bir evin inşası, tasarımı, iç mekan düzenlemesi ve dekorasyonu ayrı ayrı uzmanlıklar gerektiren bir iştir. Bütün bu işlerin her biri için ayrı ayrı uzmanlar bulmaktansa, hayalinizdeki evi anahtar teslimi bir proje olarak ele alan mimarlık ofislerinden hizmet almak çok daha kolay olacaktır.

Polonya’da bir firma anahtar teslim, özel tasarım evler yaparak ün kazanmış. Biz de bu yazımızda sizlere bu firmanın tasarladığı evler arasında en çok tercih edilen evi tanıtacağız.  Firma herkesin düşlediği bir ev olduğu için bu evi  “Rüya Evi” olarak adlandırmış. Ev müşterinin zevklerini, tercihlerini ve her ihtiyacını göz önünde alarak tasarlanmış. Gelin bu modern ve göz kamaştırıcı “Rüya Evi” birlikte daha yakından inceleyelim.

 

ev dekorasyonu.Ferah kullanışlı dizayn çitler aile yaşamı ideal

YALIN BİR DIŞ CEPHE

Ahşap çatı ve beyaz dış cephe uyumu oldukça sade ve ferah bir görünüm elde etmemizi sağlıyor. Bakımlı bir bahçesi ve şık dış mekanları bulunan evin dekorasyonu da son derece modern ve kullanışlı. Her yönüyle eksiksiz dizayn edilmiş bu evin iç mekanlarına da bir göz atalım.

 

ev dekorasyonu.Ferah kullanışlı dizayn çitler aile yaşamı ideal tasarım kusursuz havuz yaşam

MÜKEMMEL BİR DIŞ MEKAN

Oturma odasının açıldığı bu şık veranda evin en mükemmel alanlarından biri. Etkileyici bahçe mobilyaları ile dekore edilmiş verandanın manzarası da son derece iç açıcı. Bahçenin etrafı ahşap zebra çitler ve çalı çitleri ile çevrilmiş. Ev güzel ve cennet gibi bir bahçeye sahip.

 

ev dekorasyonu.Ferah kullanışlı dizayn çitler aile yaşamı ideal bahçe tasarım ışıklandırma mobilya boydan cam çiçekler

FERAH BİR İÇ MEKAN

Bahçeye açılan geniş cam kapılar sayesinde evin iç mekanları sonsuz bir ferahlığa sahip oluyor. Gün ışığının bütün güzelliğini içine alan evde gündüz saatlerinde hiçbir aydınlatmaya gerek yok. Akşam saatleri için ise farklı yönlerde ve güçlü ışıklandırmalar düşünülmüş. Özellikle bahçe aydınlatmaları eve muhteşem bir görünüm kazandırıyor.

 

Ev dekorasyonu, Ferah, kullanışlı, dizayn çitler, aile yaşamı, ideal, bahçe tasarımı, ışıklandırma, mobilya seçimi, boydan cam, çiçekler, beyaz rengin huzuru

MODERN MOBİLYALAR

Oturma odası, yemek odası ve mutfak alanlarının açık olarak planlandığı evin alt katında bir çalışma odası, bir banyo ve bir depo bulunuyor. Oturma odası olarak planlanan alanda en çok dikkat çeken kısım mobilyalar ve modern görünümlü şömine. Seçilen mobilyaların her biri modern stilin hakkını veren özel tasarımlardan oluşuyor. Bitkilendirme de canlı çiçekler tercih edilmiş ve şık aksesuarlarla eve farklı bir hava katılmıştır.

 

Ev dekorasyonu, Ferah, kullanışlı, dizayn çitler, aile yaşamı, ideal, bahçe tasarımı, ışıklandırma, mobilya seçimi, boydan cam, çiçekler, beyaz rengin huzuruNÖTR RENK DENGESİ

Oturma odası, yemek odası ve mutfak alanlarının açık olarak planlandığı evin alt katında bir çalışma odası, bir banyo ve bir depo bulunuyor. Oturma odası olarak planlanan alanda en çok dikkat kısım mobilyalar ve modern görünümlü şömine oluyor. Seçilen mobilyaların her biri modern stilin hakkını veren özel tasarımlardan oluşuyor. Bitkilendirmede canlı çiçekler tercih edilmiş ve şık aksesuarlarla eve farklı bir hava katılmış.

 

Ev dekorasyonu, Ferah, kullanışlı, dizayn çitler, aile yaşamı, ideal, bahçe tasarımı, ışıklandırma, mobilya seçimi, boydan cam, çiçekler, beyaz rengin huzuru, mutfak tasarımı

MODERNİZE TASARIM

Renk dengesinden faydalanılan dekorasyonda kullanılan mobilya ve ekipmanların tarzları da modern bir çizgiyi yansıtıyor. Mutfağın hemen önünde bulunan açık yemek odasında; beyaz bir masa, sandalye takımı oldukça sade bir sıcaklık oluşturuyor. Dairesel formuyla dikkat çeken büyük bir tavan lambası kullanılmış. Evin modern stiline oldukça iyi uyum sağlayan hoş bir alan.

Rüya Evi’ni incelememiz bu şekildeydi. Siz bu modern, sade ve şık ev hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı