ROBOTİK İMPLANT DİŞ UYGULAMASININ AVANTAJLARI

Çene yapısı müsait olan ve diş eksikliği bulunan her hastanın güvenle yaptırabileceği diş implant uygulamalarında, bilinen en etkili yöntemin robotik diş implantı olduğu söylenebilir. Robotik implant diş uygulaması ile çok daha olumlu sonuçlar elde etme şansı sunulur.

  • İmplant uygulamasından sonraki görünümün bilinmesi
  • Çene yapısına en uygun implantın yapılabilmesi
  • Uygulama ve iyileşme sürecinin kısa olması
  • Acısız ve ağrısız işlemin daha başarılı olması

Görüleceği üzere bu yöntemin tercih edilmesinin birçok sebebi bulunuyor. Bu sebepler arasında en belirgininin, hastanın nasıl bir işlem göreceği ve sonucunun ne olacağı ile ilgili bilgi sahibi olmasıdır.

 

NEDEN ROBOTİK DİŞ İMPLANTI TERCİH EDİLMELİDİR?

Diş implant teknikleri arasından en son teknoloji olan robotik implant, çok sayıda avantajları nedeniyle tercih ediliyor. Baştan sona teknolojiden yararlanılan bu yöntemde, hasta nasıl bir görünümle karşılaşacağından emin oluyor. Robotik implant diş uygulamasının tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden birinin de, uygulama ve iyileşme sürecinin çok daha kısa sürmesi olduğu görülüyor. Klasik diş implantından çok daha hızlı ve başarılı sonuçlar veren robotik uygulama, son teknolojiyi uygulayan implant hastaneleri tarafından yapılabiliyor.

 

ROBOTİK DİŞ İMPLANTI MALİYETLERİ

Elde edilecek sonuçların çok daha başarılı olması nedeniyle tercih edilen robotik diş implantı, klasik implant yöntemine göre çok düşük maliyet farkları çıkarır. http://robotikimplantistanbul.com adresinden alınacak gerekli bilgiler sayesinde bu uygulamanın nasıl yapıldığı, nasıl sonuç alınacağı gibi önemli bilgiler alınabiliyor. İletişim seçeneği üzerinden randevu, işlem ve fiyat bilgisi de alınabiliyor. Bu sayede hastalar sürpriz sonuç ve fiyatlarla karşılaşmıyor. Sonuçların daha başarılı olması ile iyileşmenin kısa olması, ortaya çıkabilecek maliyet farklarını önemsiz kılıyor.

ROBOTİK DİŞ İMPLANTINDA İYİLEŞME SÜRECİ

Klasik diş implantlarından çok daha kısa iyileşme süresi olan robotik implant diş uygulamasında, genel olarak daha başarılı sonuçlar elde ediliyor. Çenesinde diş eksikliği bulunan herkesin gerekli koşullara sahip olması durumunda robotik diş implantı uygulayabildiği söylenebilir. Genellikle dikiş uygulaması kullanılmayan bu işlemde, ağrı acı daha az olurken iyileşme süresi de çok daha kısa sürmektedir. Bu da hastanın yaşan standardının yükseltilmesinde oldukça etkilidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı