Ombre Fiyatları Ne Kadar?

Ombre son günlerin en sık tercih edilen saç renklendirme yöntemidir. Bu yöntem saçların uç kısımlarının farklı renkle renklendirmesiyle oluşuyor. Çoğu bayanda bu renklendirmeyi çok beğeniyor ve gün geçtikçe de etkisini artıyor. Peki ombre fiyatları ortalama olarak ne kadar bu işlem için ne kadar ücret ödemem gerekli diyen çok bayan var. Bunun içinde sizlere detaylı bir rehber hazırladık bu size fikir sağlayacaktır. Ombre yaptırmadan önce ekonomik olarak da kendinizi ayarlayıp kuaför yolunu tutmak çok daha akıllıca tercih olacaktır. Ombre fiyatları ne kadar? Şimdi de bunun detaylarına bakalım.

Ombre Fiyatlarını Neler Belirler?

-Kullanılan ürünlerin kalitesi
-Saçların uzunluğu etkili olur. Kısa saçlar için ombre fiyatları bir miktar daha uygundur.
-Kuaför kalitesine, bulunduğu çevreye, işçiliğe
Yukarıda saydığımız etkenler fiyatlarda değişikliği sebep olmaktadır sabit bir fiyatta söz etmek mümkün değil ama ortalama fiyattan söz etmek çok doğru olacaktır. Bu işlemi kendini kanıtlamış, daha önce yaptıranlardan referans aldığınız yerlere uygulatın. Sadece sosyal medya hesaplarında takipçisi çok diye gidip bu uygulamayı yaptırmayın.

2017-2018 Yılının Ombre Fiyatları

Ombre fiyatları ortalama olarak 100 ile 600 tl arasında değişmektedir. Yukarıda saydığımız kuaför özelliğine göre bu fiyatları en alt limitle en üst limit arasında oynamaktadır. Siz ortalama olarak bu fiyatı 300 tl düşünebilirsiniz. 2017 ve 2018 yılında bu fiyatlar geçerlidir önümüzdeki yıldan sonra değişmeler oalbilir.

Şehir Bazında Ombre Fiyatları

İstanbul’da : 250 -550 TL
İzmir’de : 125-500 TL
Ankara İçin  : 150- 450 TL
Adana İçin : 100- 400 TL
Antalya için  : 150-600 TL
Bursa İçin  : 200-600 TL

Şehirler çeşitli ekonomik faaliyetlerden açısından farklılık göstermektedir. Bunda şehirlerin yaşam standartları ile alakalıdır. Saç boyama işlemleri de şehir bazında farklılık göstermektedir. Çünkü bir şehirden bir şehire ister istemez farklılık olacaktır. Tek fiyat üzerinden rakam söylemek çok yanlış olurdu . Siz de bu fikirler gözden geçirerek ombre yaptıramaya karar verebilirsiniz. Yazımızı okuduğun için çok teşekkür ederiz umarım sizlere faydalı olmuştur iyi günler dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı