Ne Hediye Alsam Derdine Çare Oluyoruz!

1 – STİL SAHİBİ ERKEKLER İÇİN

Sevgilinize alacağınız kravatın arka kısmına küçük bir sürpriz yerleştirebilirsiniz! Onun haricinde saat hediye edeceksiniz kenarına ufak bir not yerleştirerek hediyeyi romantikleştirebilirsiniz.

2 – YEMEYİ VE İÇMEYİ SEVENLER İÇİN

Kadınları mutlu eden şekerlemeler, çikolatalı çilekler; erkekler için et ürünleri, kahveler ve içkilere denk olduğunu biliyor muydunuz? 🙂 Ona güzel bir paket hazırlayarak erkek arkadaşınızı kendinize yeniden aşık edebilirsiniz!

   

3 – OYUN TUTKUNLARI İÇİN

Oyun sever bir erkek arkadaş için şüphesiz oyun konsolu, klavyesi, faresi veya kulaklık, bilgisayar oyunu gibi ekipmanlar muhteşem hediyeler arasındadır. Bilgisayar oyunları haricinde fanatik bir erkek arkadaşa sahipseniz tuttuğu takımın eski maçlarının kayıtlarını bulup, tarihe göre sıralayıp hediye edebilirsiniz ya da odası için bir dart seti de hoşuna gidecektir.

4 – MÜZİK, FİLM VE KİTAP SEVERLER İÇİN

Film tutkunu, kitaplarına aşık ya da müzik sever erkek arkadaşınız içinse farklı hediyeler hazırlayabilirsiniz. Üstelik onları mutlu etmek oldukça kolay!

5 – SPORTİF ERKEKLER İÇİN

Spor yapmayı seven sevgiliniz için koşu ayakkabısı alabilir ya da bir spor çantasının içerisine, hoşuna gideceğini düşündüğünüz spora dair malzemeler koyarak onu şaşırtabilirsiniz.

6 – FARKLI ÖNERİLER

Mutlu ilişkinizi, anılarınızı hatırlamak, yeni anılar biriktirmek için harika bir zaman olan sevgililer gününde fotoğraflarınızı kullanarak harika hediyeler hazırlayabilirsiniz. Biraz yaratıcılık, biraz ufak dokunuşlarla el emeği sevenlerin ruhuna dokunabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı