Kişisel Bir Blog : Merve TELLİ

Uzun zamandır sosyal medya üzerinden farmasi ile ilgili paylaşımlarını takip ettiğim Merve, kişisel bloğunu açmış.
Bir çocuk annesi olan bu arkadaşımız, sitesinde farmasi haricinde yemek tarifleride paylaşmakta.
Gördüğümüz kadarı ile ilk yemek tarifi olarak sebzeli çorba paylaşımı yapmış.

Güzel bir tasarım ile sitesini yayın hayatına alan bu arkadaşımız, farmasi hakkında yüzeysel bilgiden ziyade detaylı olarak farmasi üyelik ile ilgili akla gelen her soruyu cevaplamakla kalmamış, sitesinden hızlı bir şekilde görüntüleyebileceğiniz farmasi katalog bölümü adı altında güncel katalogların paylaşımını yapmış.

merve telliKısa sürede farmasi yöneticiliğini elde etmiş, oluşturmuş olduğu güzel ekibi ile hızla müdürlüğe doğru ilerlemekte. Ekibindeki arkadaşlarına gece gündüz yardımcı olan bu arkadaşımız, farmasi hakkında özelliklede farmasi ürünleri hakkında sahip olduğu bilgiler ile ücretsiz olarak kendisinden destek isteyen herkese yardımcı olmakta.
Bu pandemi döneminde evde oturup kendisine ek gelir sağlamak isteyen veyahut farmasiyi kendisine iş edinmek isteyen arkadaşlar kendisinden ücretsiz olarak yardım isteyebilir.

Farmasinin sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanmak için arkadaşımızın ekibine katılabilirsiniz. Bu fırsatlardan en önemlileri ise indirimli alışveriş , katalog fiyatları üzerinden satış yapıp gelir sağlama, yapılan satış ve alt üyelerinin yaptığı satışlardan prim kazanma imkanı.
Farmasi ürünlerinin helal sertifikalı oluşu, kalitesini iso belgeleri ile kanıtlamış olması ve uygun fiyatlı olmasından ötürü insanlar tarafından sıkça kullanılıyor olması, yapılabilecek satışların yüzdesinide arttırmakta.
Sizlerde daha detaylı bilgi almak için arkadaşın sitesine göz atabilirsiniz https://mervetelli.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı