Kemalpaşa Tatlısı

Türkiye’nin en lezzetli geleneksel tatlıları arasında yer alan Kemalpaşa tatlısı Kemtat Tatlıcılığın ürettiği en lezzetli tatlılardan bir tanesidir. Lezzeti ve tazeliği ile ön plana çıkan Kemalpaşa tatlısı özellikle Ramazan aylarında sık sık tüketilen mükemmel bir tattır. Şerbetli tatlılar dendiğinde akla gelen önemli bir lezzet olan Kemalpaşa tatlısı Bursa’nın geleneksel bir lezzetidir.

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesindeki küçük bir süthanede üretilmeye başlanan Kemalpaşa tatlısı ile eşsiz tatlı lezzetinin tadına varabilirsiniz.

Hijyenik Koşullarda Üretilen Kemalpaşa Tatlısı

Peynir tatlısı olarak da bilinen Kemalpaşa tatlısı özel malzemelerin bir araya gelmesi ile sofralarınızdaki yerini almaktadır. El değmeden hazırlanan hamurun ilk pişiminden sonra dinlenmeye bırakılır. Kemalpaşa tatlısı daha sonra modern fırınlara aktarılarak neminden arındırılmaktadır. Kurabiye gibi gevrek bir hal alan tatlı neminden arındırıldıktan sonra Türkiye’nin tüm şehirlerine dağıtılmak üzere paketlenmektedir.

Peynirli Kemalpaşa tatlısının hazırlanması son derece basittir. Paketin arkasında yer alan şerbet tarifine bakarak şerbet hazırlayabilir ve tatlınızı sunuma hazır hale getirebilirsiniz. Paketlenen Kemalpaşaların uzun süre dayanıklılığı olduğunu ancak pişirimden sonra hızla tüketilmesi gerektiğini ifade etmek mümkündür.

En Lezzetli Hakiki Kemalpaşa Tatlısı

En lezzetli ve hakiki Kemalpaşa tatlısını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kemtat Tatlıcılık olarak son derece lezzetli ve hijyenik koşullarda hazırlanan bu tatlıyı sizler için en iyi şekilde sunuyoruz. Aynı zamanda el değmeden hazırlanan ve paketlenen bu tatlıyı misafirlerinize ikram edebilmeniz için olanak tanıyoruz. Hazırlanması son derece pratik olan evde Kemalpaşa tatlısı ile aradığınız lezzete sahip olabilirsiniz.

Kemtat ayrıcalıkları ile en sevdiğiniz tatlı artık bir tık uzağınızda! Mesafelerin kısaldığı günümüz koşullarında Kemtat farkı ile taptaze Kemalpaşa tatlısının içeriğinde günlük sütten elde edilen tuzsuz peynir, irmik, un ve yumurta bulunmaktadır. Tamamen lezzetli ve kaliteli malzemelerden hazırlanan Kemalpaşa tatlısına tek tıkla sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey www.kemtat.com sitemizden birbirinden kaliteli ürünleri sipariş vermektir. Hazırlanması son derece basit olan bu tatlıyı hemen sipariş verin. Ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir şey olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı