Katy Perry’li H&M 2016 Yılbaşı Koleksiyonu

  • 20 Kasım 2015
  • 713 kez görüntülendi.
Katy Perry’li H&M 2016 Yılbaşı Koleksiyonu

Yılbaşına çok az bir zaman kala ünlü markalar da yılbaşı koleksiyonlarını sunuma ve satışa çıkarmaya başladı! Bu sene H&M, marka yüzü olarak Katy Perry’yi seçti. Reklamın müziğini de Katy Perry’nin özellikle reklam için yazdığı ve Duke Dumont tarafından hazırlanan “Every Day Is A Holiday” adlı yeni şarkı oluşturuyor. H&M markası için kamera karşısına geçen ünlü sanatçı bu marka ve deneyimi hakkında şunları söyledi: “Favorim elf kazağı başta olmak üzere, bütün o neşeli kıyafetleri giyerken ve Jonas Akerlund ile bu gerçeküstü reklamı çekerken çok eğlenceli vakit geçirdim. H&M 13 yaşımdan beri benim kişisel stilimi şekillendiren bir marka. Vintage parçalarımla eğlenceli ve iyi fiyatlara sahip H&M parçaları o zaman kombinlemeye başlamıştım. Sizin de bu yeni yılda bu sihirli koleksiyon ile bir pırıltı katmanız için sabırsızlanıyorum.”

H&M Tasarım Başkanı Pernilla Wohlfahrt “Bu yılın yeni yıl kampanyasında farklı stillerin ve güncellenmiş geleneklerin birlikte kullanılmasını çok sevdim. İster gece dışarı eğlenmeye çıkarken giyilebilecek mükemmel parti elbisesi isterse arkadaş ve aileyle geçirilen rahat bir tatil için sıcacık bir kazak olsun, bu parçalar gerçekten keyifli zamanlar için” diyor.

Yılbaşı ruhunu yansıtan beyaz, kırmızı ve yeşil renklerinin ağırlıklı kullanıldığı ve dar elbisiler, işlemeli kazaklar, kısa smokinler içeren koleksiyonun satışı dünya genelinde 23 Kasım Pazartesi günü başlanılacak. Ayrıca, H&M güzel bir sosyal sorumluluk adımı da şu açıklamasıyla atmış oldu!  “H&M, bu tatil döneminde özel olarak tasarlanmış hediye kartlarımızla Myanmar’daki çocuklara destek amaçlı bir çalışma gerçekleştiriyor. H&M Conscious Vakfı, alınan her kart için fiyatın %5’ini UNICEF’e bağışlayacak. Daha sonra bu para UNICEF tarafından, temel eğitime erişimin iyileştirilmesi konusunda acilen yardıma ihtiyaç duyulan Myanmar’daki savunmasız çocuklara kaliteli eğitim sağlamak için kullanılacak. UNICEF ve H&M Conscious Foundation, hediye kartı kampanyası ile Rakhine’de kaliteli ilk ve orta öğretim ile doğrudan 350.000’den fazla çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Hediye kartları, dünyadaki tüm H&M mağazalarında 31 Aralık’a kadar satılacaktır.”

katy-perry-hm-christmas-3katy-perry-hm-yılbaşı-kreasyonukaty-perry-hm-christmaskaty-perry-hm-christmas (1)katy-perry-hm-christmas-1katy-perry-hm-yılbaşı-koleksiyonukaty_perry_hm_yılbaşı_koleksiyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.