İşyerinde Kullanabileceğiniz Saç Modelleri

Örgülü Saçlar

2014/2015 sezonunda oldukça popüler olan ve 2016 sezonunda da saç trendleri arasında yerini alan örgülü saç modellerini ofise de taşıyabilirsiniz. Oldukça pratik ve kullanışlı olması sabahları çabucak yapmanız için kolaylık sağlayacak.

iş-yeri-için-saç-modelleri iş yeri için saç modelleri

At Kuyruğu Yapılmış Saçlar

Toplanmış saçlar gün içerisinde sıkıntı çıkarmayacağı gibi size hem resmiyet hem de kadınsı bir hava katacaktır. Ofisiniz için bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

at kuyruğu yapımıişyeri için uygun saç modelleri1

Dalgalı Saçlar 

İşyeriniz için saçınıza dalgalı model verebilirsiniz. Dalgalı saçı tercih edecekseniz dikkat etmeniz gereken birkaç husus var. Öncelikle daha iri ve doğal dalgalar olmasına özen göstermelisiniz. Bir diğeri ise sabahtan akşama kadar işyerinizde olacağınızdan saçınızı şekillendirirken, saç şekillendirici ürünlerden yararlanmakta fayda var.

iş yeri için uygun saç modelleri ve yapılışı

Sabahları hazırlanmak için çok vakit kaybetmek istemiyorsanız, saçlarınızı daha pratik ve hızlıca dalgalandırabilmek için saçınızı at kuyruğu yapıp birkaç tutama ayırdıktan sonra şekillendirebilirsiniz.

ofis için dalgalı saç modelleri Yarım ve Tam Topuz

ofis için uygun saç modelleri

iş-yerinde-yapılabilecek-saçlar

Doğal Saçlar

Doğal ve özensiz görünen saçlar 2016 saç trendleri arasında yer alıyor. Yani saatlerce kuaförde vakit harcanmamış mükemmel saçlar yerine daha doğal, daha gösterişsiz ve daha salaş görünen saç modelleri. İşyerinizde de bu trende uyabilirsiniz.

işyeri için uygun saç modelleri2işyeri için uygun saç modelleri 3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı