Insight Ürünlerini Keşfet!

Profesyonel saç bakım markalarından biri olan insight, organik içerikleri ve ileri teknoloji formülleri sayesinde tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

İnsight ürünleri, saf ve doğal özlerden oluşmaktadır. Organik içeriği saçların doğal yapısını koruyarak ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. O halde saçlarda kusursuz görünüm sunan insight özelliklerine birlikte göz atalım..

  • %100 İtalyan yapımıdır.
  • Paraben içermez.
  • SLS / SLES içermez.
  • Mineral yağlar içermez.
  • Renklendirici ve silikon içermez.

Antioksidan Saç Bakımı

Saçlar gün içerisinde birçok çevresel faktöre maruz kalır. Bunun yanı sıra uygulanan fön, maşa gibi ısı ile şekillendiriciler saçların doğal yapısını bozarak canlılığını kaybetmesine ve zarar görmesine sebep olur. Tamda bu problemler için özel olarak geliştirilen Insight Antioxidant serisi içeriğindeki organik havuç özü ile saçları çevresel faktörlere ve ısı ile şekillendiricilere karşı korur. Saç tellerini güçlendirerek doğal bir hacim kazandırır. Seri içeriğinde şampuan, bakım kremi ve saç maskesi bulunmaktadır. İnsight kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

Kuru ve Mat Saçlar

Her saçın yapısı farklı olduğu gibi yaşadıkları problemlerde değişkenlik göstermektedir. Kuru saçların ise yaşadığı problemlerin başında mat ve kabarıklık gelmektedir. Kabaran saçlar zor şekil alır ve yıpranmaya daha çok eğilimlidir. Bizde sizler için kuru ve mat saçlar için bakım önerileri hazırladık!

Nemlendirici Şampuan

En temel saç bakım ürünlerinden biri şampuandır. Saçlarınıza ne kadar bakım yaparsanız yapın doğru bir şampuan tercih etmediğiniz sürece saçlarınız istediğiniz etkiye gelmekte o kadar gecikir. Çünkü şampuan saça ve saç derisine direkt temas eder. İnsight Dry Hair şampuan, kuru saçlar için geliştirilmiştir. Formülündeki organik Yulaf özü, Hindistan Cevizi Yağı, saçları temizlerken nemlenmesine yardımcı olur. Saçları besler, yumuşaklık ve doğal bir parlaklık sağlar.

Besleyici Saç Kremi

Dry Hair serisinin diğer üyesi olan kuru saçlar için bakım kremi, içeriğindeki, Yulaf özü, Hindistan Cevizi Yağı ve besleyici kompleksleri ile kuru saçlara nüfus ederek derinlemesine besler ve nemlendirir. Geliştirilmiş formülü saçlara yumuşaklık , parlaklık ve canlılık kazandırır. Sizlerin de bildiği gibi saç kremlerinin birçok uygulama yöntemi mevcuttur. Bu özel saç kremini uygulamak da bir o kadar kolay! Insight şampuan ile yıkanmış ve durulanmış ıslak saçlara uygulayınız 3-4 dakika bekledikten sonra bol su ile durulayınız. Sonrasında saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Sizde her saç yapısına özel olarak geliştirilen ürünleri Dermokozmetika’dan inceleyebilir, insight fiyat avantajı, aynı gün kargo fırsatı ve sepette hediye ürünlerle hemen sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı