Gümüş Sarısı Saç Rengi ve Detayları

Koyu saç renkleri bana göre değil diyorsanız ve kendinize daha açık tonlarda saç renklerini yapıştırıyorsanız aradığınız renk gümüş sarısı saç rengi olabilir. Sarı saç renginin alt tonlarından olan bu açık yansıma gerçekten sarı rengin bambaşka bir versiyonu diyebiliriz.

Bu yazıyı kombinkadin.com sitesini inceleyerek hazırladım.

Bugün sizlere gümüş sarısı saç rengi ve detayları hakkında her şeyden bahsedeceğiz. Bu rengi tanımamızın sebebi ise bazı bayanlar bazı saç renklerini maalesef tanımamaktadır bundan dolayı da yanlış renklere yönelimler olmaktadır biz de bu durum engel olmak için bütün saç renklerini tanıtmaya çalışıyoruz. ı olacaktır. Nasıl ki altın sarısı saç rengi var, gümüş sarısı saç rengi de yine böyle esin kaynağından ortaya çıkmıştır. Şimdi de detaylara göz atalım.

Gümüş Sarısı Hangi Cilt Tonları ile Uyumludur?

Cilt onu ile renkler uyum içinde olması gerektiğini artık her bayanın bilmesi lazım. Gümüş sarısı saç rengi esmer cilt tonu ile tezat bir durum oluşturmaktadır bu da hoş durmamaktadır. Profesyonel saç stilistlerinden aldığımız bilgiye göre açık tonlarla bu ton çok mükemmel görünmektedir. Beyaz ve buğday cilt tonlarında bu yansıma çok farklı ve özel durmaktadır bu noktayı dikkate alın deriz.

Uygun Saç Modelleri

Saç modeli her zaman yüzümüzü gösteren çok önemli unsurdur. Saçlarımızı hangi renge boyasak boyayalım saç modelimize o renge uyumlu tarzlardan seçmeliyiz bunun içinde birazcık titiz araştırma yapmalısınız. Uzun dalgalı saç modelleri en çok oturan ve uyum sağlayan saç stilleridir. Bunun haricinde uzun katmanlı saç modelleri, omuz hizasında hafif dalgalı saç modellerini de tercih edebilirsiniz.

Gümüş Sarısı Saç Rengi için Nasıl Makyaj Yapılmalı

Makyajınız için ip uçlarımızı önemseyin. Çok yoğun bir göz makyajı yapmaktan kaçının. Yüz bölgeniz için yanaklarda kahverengi pembe allık veya pembe tonları tercih edin. Dudaklarınız için mümkün olduğu kadar doğal ruj renkler kullanın. Gözler için ise eyeliner renginiz kahverengi veya siyah olmalıdır bu şekilde tercihlerle güzel uyumlu bir makyaj ortaya çıkacaktır.

Markalara Göre Boya Numaraları

Markadan markaya boya numaraları farklılık göstermektedir. Biz sizlere yardımcı olması amacıyla birkaç boya tavsiyesinden bulunacağız. Garnier col nat çarpıcı renkler 111 ekstra açık gümüş sarısı saçlarda harika durmaktadır bu numaralı bu markayı tercih edebilirsiniz. Davines Mask Vibrachrom 12.21 gümüş sarısı saç rengi boyası da diğer tavsiyemizdir.

Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz umarız faydalı olmuştur. Detaylı anlatımlarla önemli bilgiler verdik iyi günler diliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı