Essence: 2in1 Eyeliner Pen

Simsiyah eyeliner sevmiyorsanız ama eyelinersız da yapamıyorsanız bu eyeliner tam size göre! Kalem eyelinerın bir çeşidi olan bu eyelinerın hem kullanışı kolay hem de çift taraflı olduğu için iki işinizi aynı ürünle halledebiliyorsunuz. Cam kutuları, eyeliner fırçalarını çantanızda taşımak istemediğinizde en büyük yardımcınız oluyor bu eyeliner kalemi. Öncelikle bu fırçanın bir “thin” bir de “thick” kısmı var.

essence2in1

Thin (İnce) Uç: Bu kısmını göz altı uygulaması için kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kirpik diplerine kolaylıkla uygulayabiliyorsunuz ucu ince olduğu için. Ayrıca likit ve jel eyelinerın o yoğun siyah rengini vermediği için gözleriniz olduğundan daha doğal gözüküyor. Ucunun esnekliği de tam kıvamında. Ne fazla yumuşak ne de fazla sert. Böylece uygulama esnasında gözünüzü acıtmıyor ya da birden kayıp gitmiyor.

thin

Thick (Kalın) Uç: Ürünün bu kısmını göz kapaklarınızda kullanmalısınız. Eyeliner sürmede ustalaşamadıysanız bu ürün sizin için kolaylık sağlayacak. Kalemin uç kısmı şekil itibariyle göz kapaklarınızın ikisinde de eşit çizgiye ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Essence-2-In-1-Eyeliner-Pen-Thick

Nereden Satın Alabilirim?

Essence ürünlerini Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Birkaç online alışveriş sitesinde de satılıyor fakat gidip inceleyerek almanızı tavsiye ediyoruz. Bu markanın eksi bir yönü numune ürün üretmiyor. Bu yüzden mağazada almak istediğiniz ürünü deneyemiyorsunuz.

Keyifli alışverişler diliyoruz…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı