ESENYURT’TA DİŞ SAĞLIĞINDA ÖNCÜ HİZMET !

İstanbul Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde bulunan  Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni sizler için ziyaret ettik. Güler yüzlü ekibi ve son teknoloji ekipmanları hemen gözümüze çarptı. Hiç vakit kaybetmeden Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin kurucusu olan Dt. Turgay Baş’a sorularımızı sorduk ve onu tanımak istedik. Dt.Turgay Baş bizi kırmadı ve sorularımızı yanıtladı.

Merhabalar Turgay Bey sizi tanıyabilir miyiz?

1979 yılında Gümüşhane iline bağlı Kelkit ilçesinde doğdum. İlk ve orta     öğrenimini Erzincan’da tamamladım. Üniversite eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesinde Diş hekimliği bölümünü okuyarak bitirdim. Üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul’a geldim. Özel bir hastanede Diş hekimi olarak görev yapmaya başladım. Daha sonra hasta portföyümden dolayı kendi merkezimi açmayı hedef edindim ve Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini kurdum.

Bize biraz Kliniğinizden bahseder misiniz ? Nedir sizi diğer kliniklerden ayıran özellikler ? Hastalarınızın Karaca Ağız ve Diş Sağlığı merkezini tercih etmelerinin sebebi nedir ?

Öncelikle Kliniğimiz bölgenin en iyi kliniklerinden birisi, son teknoloji ürünlerle hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Hastalarımızın ağız ve diş problemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde çözmek önceliğimiz. Diş problemleri çoğu hastamız için zorlu bir süreç, biz bu süreci onlarla birlikte yürütüyoruz. Çalışan ekibimiz ve doktorlarımız alanlarında bilgili ve tecrübeliler. Ekipmanlarımız Avrupa standartlarında, çalışma ortamımız Covid-19 tedbirlerine uygun olarak her saat başı dezenfekte ediliyor. Hastalarımızda bu koşullar altında kendilerini güvende hissediyorlar. Bu da bizim işimize ve hizmet kalitemize yansıyor.

Kliniğinizde ne tür tedaviler uyguluyorsunuz?

Karaca Ağız ve Diş Sağlığı merkezimizde implant tedavisi, lamina porselen diş kaplama tedavisi, zirkonyum diş tedavisi, kanal tedavisi, ordotonti tedavi, inlay overlay dolgular, diş protezi tedavileri ve diş beyazlatma tedavileri ile hizmet vermekteyiz.

Hastalarınız size nasıl ulaşıyor?

Hastalarımız bize web sitemiz üzerinden, sosyal medya hesaplarımızdan, online randevu alarak ulaşıyorlar.

Bize vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederiz.

Ben teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı