Erkek Giyim Önerileri – Kombinleri 2019

2019 yılında siz de bir erkek olarak daha güzel bir kıyafet ile etkileyici bir tarzınız olsun istemez misiniz? Tarzına önem veren ve şık giyinen erkekler hem işlerinde, hem de sosyal hayatta bir adım öne çıkıyor. Giyim alanında hassas davranma eylemi sadece kadınlara has bir şey değildir. Elbette ki erkekler de bu konuya ciddi ehemmiyet gösteriyorlar. Örneğin bir buluşma ya da iş görüşmesinde karşı tarafa kalıcı bir etki bırakılmak isteniyorsa giyim oldukça önemlidir. Bunun için ise kıyafetlerin ütülü ve temiz olması, giyilecek olan ürünlerin arasında  renk ve ahenk oluşmalı ki estetik hazzı uyandırsın. Ürünün kalitesi,  ayakkabı ve kemer rengi, şeklinin kıyafete uygunluk göstermesi gibi birçok detay güzel bir etki bırakabilmek için önemli unsurlardır. Ayrıca gidilecek yere uygun kıyafet seçimi gayet önemlidir. Bütün bunların hepsi sizin güzel kombinler bulmanıza ve öncelikle vücudunuzu tanımanız yolu ile gerçekleşir.

İşte vücut şekline göre uygun giyim için püf noktaları:

1.Önceliğiniz daima vücudunuzun en beğendiğiniz yeri ön plana çıkaracak şekilde giyinmenizdir. Böylelikle diğer noktaların kusurlarını örtebilir ve dikkati bu yöne çekebilirsiniz.

erkek giyim tarzı 2019

2.İri kemik ve gövde yapısına sahipseniz kıyafetlerinizde dik çizgilerin yer alması size ciddi bir fayda sağlayacak ayrıca kalın kumaş ve kalın yapıya sahip olan her unsur sizin bedeninizin heybetini ortaya koyacaktır.

3.Eğer ki bedeniniz kısa boy ve minyonluğa sahip ise sizin ciddi bir şekilde kullanacağınız unsurlara dikkat etmeye yöneltecektir. Örneğin giydiğiniz pantolonun paçaları her zaman ayakkabınızla aynı seviyede olmalıdır. Geniş yakalı gömlek ve türevleri kesinlikle uygun değildir. Bunların ince size artı sağlayacaktır. Dökümlü kazaklar ve kolu uzun olan ceketler giymemelisiniz.

4.Vücudunuzun alt kısmı üst kısmına oranla uzun ise gömleklerinizi pantolon içlerine sokmayın ayrıca vücudunuzun alt kısmı üst kısmına oranla kısa ise yüksek bel pantolonlar seçerek bacak boyunuzu uzun göstermeye çalışın.

5,Uzun boylu bir erkekseniz dik çizgiye sahip kıyafetlerden kaçının. Üçlü takım elbise kombinleri kullanmak sizin için gayet uygun olacaktır. Pantolonlarınızı duble paça seçin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı