ELF Luxe Far Paleti İncelemesi

Elf Cosmetics, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle ünlü New York çıkışlı bir marka. Türkiye’de bulunmuyor ancak kendi sitesinden, yurt dışı ve Instagram satış sitelerinden kolayca elde edinilebilir. Bu yazıda Elf’in “Essetial Brightening Eye Color” isimli serisinden Luxe olanı inceleyeceğiz.

 

20140909_155839

20140909_155919

20140909_160215

Swatchlar farlara hafif dokunarak, gün ışığında ve bazsız yapıldı. Fotoğrafta paletin en yalın performansını görüyorsunuz. Ona rağmen pigmentli yapıdalar. Far bazı kullanarak uygulandığında çok daha parlak ve derin renkler elde edebilirsiniz.

Avuç içi kadar minik bir palet, taşıması oldukça kolay.

Ambalajı çok kaliteli, kolay kırılmayacak bir yapıda.

Hiç bir renk toz toz olup dökülme, dağılma yapmıyor.

Tam bir sonbahar renkleri olsa da aydınlatma ve gölgelendirme işlemi için de uygun renklere sahip olması ile günlük makyajda da çok rahat kullanılıyor.

Elf’in kendi sitesinde bu seride toplam 5 tane palet var. Renk skalası geniş ve paletlerdeki renkler oldukça kullanışlı.

Türkiye’ye gönderim yapan sitesi ise sadece şu : http://eyeslipsface.co.uk/

Buradaki fiyatlar Sterlin üzerinden fiyatlandırılıyor. Mesela az önceki sitede paletlerin fiyatı 1$ iken burada fiyatlar çok fazla olmasa da farklılık gösteriyor. Sabit bir kargo ücreti ödeyerek Elf ürünlerinden sipariş verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı