Doğal Tonlu En İyi 5 Allık

  • 26 Ocak 2015
  • 17.248 kez görüntülendi.
Doğal Tonlu En İyi 5 Allık

1-Nars Orgasm

nars_orgasm_allık

Çok sevilen Nars Orgasm allık içinde altın ışıltılar barındıran pembe tonlarında sıcak bir renge sahip. İçinde bulunan ışıltılar ile ciltte sağlıklı, aydınlık bir görünüm yaratıyor. Ürünün pigmentasyonu ve kalıcılığı oldukça başarılı. Nars Orgasm allık 4.8 gram ağırlığında ve fiyatı 95 TL. Ürünü denemek ve satın almak için Sephora mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

2-Mac Peaches

mac peaches allık

Mac Peaches allık mat yapıda, özellikle beyaz tenlilere çok yakışacak turuncu bir renge sahip. Allığın “sheertone” yani hafif renk veren yapısı sayesinde yüksek pigmentasyona rağmen ciltte çok doğal duruyor.  Yumuşak yapısı ile kolay uygulanan allık tozutma yapmıyor. Doğal duran, günlük makyajlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, mat bir şeftali allık arayışındaysanız Mac Peaches allığı denemelisiniz. Fiyatı 70 TL olan ürün sadece Mac mağazalarında satılıyor.

3-Maybelline Dream Bouncy

dream bouncy

Maybelline Dream Bouncy allık jel formüllü, sürdükten sonra pudralaşan farklı bir yapıya sahip. Dream Bouncy allığın hafif renk veren ışıltılı yapısı ile doğal renkli ve parlak yanaklara kavuşabilirsiniz. Ürün jel formülü, ince ve yumuşak yapısı sayesinde parmaklar ile kolayca uygulanarak istenen etkiyi yaratıyor. Ülkemizde satışta olmayan ürün online alışveriş sitelerinden satın alınabilir.

3-The Balm Frat Boy

the balm frat boy

The Balm Frat Boy allık açık şeftali-pembe tonlarında her cilt tonuna yakışacak bir renge sahip. Belli belirsiz ışıltılar bulunduran allık aydınlık bir görüntü sağlıyor. Gün boyu tazeleme gerektirmeyen ürün oldukça kalıcı.  Eğlenceli ambalajı ve temiz içeriği ile dikkat çeken allık talk ve paraben içermiyor. 8.5 gram ürün uzun süre kullanılabilir. Fiyat performans açısından başarılı olan The Balm Frat Boy allık Gratis’in sık sık yaptığı indirimlerde kaçırılmaması gereken ürünlerden biri.

5-Physician’s Formula Happy Booster

physicansformula allık

Physician’s Formula Happy Booster allık şirin ve romantik ambalajıyla biz kadınların kalplerini çalan bir ürün. Farklı renklerden oluşan allık karıştırılarak kullanıldığında cilde çok doğal bir pembelik veriyor. İçindeki minik ışıltılar ile canlı ve sağlıklı bir görünüm yaratıyor. Pigmentasyonu iyi olan ürün kolayca rengini veriyor fakat gün boyu rengini korumasını isterseniz gün içinde tazelemeniz gerekebilir. Physician’s Formula Happy Booster allık hassas ciltlerin rahatlıkla kullanabileceği temiz bir içeriğe sahip. Ürüne eczanelerden ve bazı online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.

doğal tonlu allık

Elizabeth Olsen

doğal tonlu allık_

doğal tonlu allıklar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.