Çift Kombinleri

  • 30 Haziran 2016
  • 1.976 kez görüntülendi.
Çift Kombinleri

Çift kombini yapmak için aynı kıyafetleri giymenize gerek yok. Seçeceğiniz giysilerin; renk uyumu, aynı desen olması ya da  benzer kumaş türü ile bunu yapabilirsiniz. Aynı kıyafetler olmasa da aynı tarz da kıyafetler giyebilirsiniz. Örneğin; eşinizle birlikte sportif, casual ya da şık kombinler yapabilirsiniz.

  • Bunun yanı sıra çift kombini yapmak için en kolay yöntem gömleklerdir. Aynı renkteki kot gömleklerle ve aynı tonlardaki kot pantolonla sevgilinizle uyum yakalamanız mümkün.
  • Bir diğer seçenek ise renkleri kombinlemek. Beyaz pantolon – beyaz etek ikilisini tercih edebilirsiniz. Veya biriniz siyah pantolon – beyaz tişört giyerken diğeriniz beyaz tişört – siyah pantolon kombini yapabilir.
  • Aksesuarlarınızla da çift kombini yapabilirsiniz.  Aynı ayakkabıları, fularları, saatleri tercih edebilirsiniz. Veya eşinizin kravat deseninde bluz giyerek ortaya hoş bir tablo çıkarabilirsiniz.

Bizim kombin önerilerimiz bu şekilde. Seçtiğimiz görsellerden ilham alabilirsiniz. Siz eşinizle kombin yapmak için neler kullanıyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

çift kombinleri 16çift kombinleri 2çift kombinleri 1 çift kombinleri 3 çift kombinleri 4 çift kombinleri 5 çift kombinleri 19 çift kombinleri 20çift kombinleri 7çift kombinleri 15çift kombinleri 9 çift kombinleri 10 çift kombinleri 11 çift kombinleri 13 çift kombinleri 14 çift kombinleri 17 çift kombinleri 18çift kombinleri 6çift kombinleri 8

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.