Kısa Üstler Nasıl Kombinlenir?

  • 15 Ağustos 2015
  • 4.177 kez görüntülendi.
Kısa Üstler Nasıl Kombinlenir?

Kış aylarında kazaklarda, yaz aylarında ise büstiyer şeklindeki bluzlarda sık sık rastladığımız bu kıyafetleri nasıl kombinleyebileceğimize göz atalım:

1. Eteklerle Kombinleyinbüstiyer-etek-kombini-3etek-büstiyer-bluz-kombini

Büstiyerlerinizi ister uzun, ister kısa, isterseniz asimetrik kesim eteklerle kombinleyebilirsiniz. Eteklerinizi desenli kullanacaksanız, bluzları sade ve düz parçalar olarak tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra hala vitrinlerde yerini koruyan etnik ve floral desenli büstiyerlerinizle yazın renkli havasını giysilerinize taşıyabilirsiniz.

büstiyer-bluz-etek-kombinikısa-etek-büstiyer-kombinikısa-etek-büstiyer-kombini

2. Şortlarla Kombinleyinşort-büstiyer-kombini

Yaz ve büstiyer denilince akla ilk gelen isimlerden biri de şüphesiz şortlar. Seçtiğiniz parçalara göre şort – büstiyer kombiniyle genç bir hava yaratabilirken, şık ve modern de görünebilirsiniz. Kot, desenli veya dantelli şortlarla çok yakışacak büstiyer bluzlarınızı, aksesuarlarınızla desteleyerek göz alıcı olabilirsiniz.

3. Yüksek Bel Pantolonlarla Kombinleyinpants-crop-cot-combine

Yüksek bel pantolonlar birkaç sezondur gözde yerini koruyor. Yüksek bel pantolonun rahatlığı ve çekiciliği ile bluzlarınızı kombinleyebilirsiniz. Yüksek bel parçalar fazla dekolte vermenizi engellediği için ortaya şık bir görüntü çıkarıyor. Yüksek bel pantolonlarınızı ister slim, ister bol olarak tercih edebilirsiniz. Bol pantolon – büstiyer bluz ile kombinlerinizi ofis şıklıklarınızda kullanabilirsiniz.

pantolon-büstiyer-kombini yüksek-bel-pantolon-büstiyer-bluz-kombini

4. Kimonolarla Kombinleyinkimono-büstiyer-bluz-kombiniBu sezon trend olan kimonolarla şort, büstiyer kombini yapmak oldukça rahat ve hoş bir tercih değil mi? Kimonoların hafif ve renkli havasıyla renklenebilir, rahatlığınızdan ödün vermezken güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gamze dedi ki:

    Çok güzeller mezuniyet için alabilmem mümkün mü ?

BİR YORUM YAZ