Bu Yıl Kaçırmamanız Gereken 6 Film

Bu yıl Deadpool ve Batman vs Superman filmleri sinemaları sarstı. Peki, önümüzdeki günlerde hangi filmler çok konuşulacak? DC ve Marvel filmlerinden sırada neler var? İşte bu yılın çok kaçırılmayacak filmleri:

6 MAYIS: Marvel’s Captain America: Civil War

Son zamanlarda özellikle “Yenilmezler” film serisi ile aklımızda yer eden Marvel’ın Super Kahramanları 2’ye bölünüyor.  Thanos bu fırsatı değerlendirecek mi? Civil War, Batman v Superman’den daha büyük bir rekor kırabilecek mi?

 

27 MAYIS: X-men: KIYAMET

Önceden Tanrı diye tapılan çok güçlü bir mutant geri dönüyor. Hepsinden daha güçlü bu antik varlığın amacı ne? Ve film eleştirilerine karşı durabilecek mi? 27 Mayısta göreceğiz ☺

 

27 Mayıs: Alis Harikalar Diyarında 2 Aynanın İçinden!

Johnny Depp ile Alis Harikalar Diyarına bir kere daha uğramaya var mısınız? Bu sefer daha büyük bir macera için…

 

16 Haziran: Warcraft

Yıllardır oynanan ve oynanmaya devam eden Warcraft isimli oyunun filmi. İnsanlar ile orklar arasında başlayacak olan büyük savaşların ilkini konu alıyor. Ayrıca bizden duymuş olmayın, sonu ilginç olacak 😉

 

4 Ağustos: İntihar Timi

Kötü adamların Dünya’yı kurtaracağı bir takım? Hani şu süper kahramanların karşısında yer alan canavarlar, psikopatlar ve katiller. Kulağa delice geliyor öyle değil mi? Ki, evet… Zaten oldukça delice… Bu filmi asla kaçırmak istemeyeceksiniz!

 

30 Eylül: Bayan Peregrine’in Özel Çocuklar Evi

Tim Burton’ün yeni filmi olan filmde Eva Green’in muhteşem oyunculuğuyla bu başka yerde göremeyeceğiniz şatoyu keşfedin!

 

Siz bu yıl hangi filmleri heyecanla bekliyorsunuz? Hangi filmleri söylemeyi unutmuşuz? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı