Bikini Modelleri

Yaza olan özleminizi gidermeye az bir süre kaldı. Masmavi gökyüzü, güneşin sıcaklığı ve tabii ki deniz havası… Uzun süredir hayalini kurduğunuz tatil planlarınız gerçekleşmek üzere. Vücudunuza uygun bikiniyi seçerek tatilinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Bavullarınıza koyacağınız ve tarzınızı tatilinizde de yaşatabileceğiniz  trend bikinileri sizler için derledik. Bir göz atmanızı öneririz. 🙂

swim-wear

Fırfır Trendi

Bu yıl bluzlarda sıkça karşılaştığımız fırfır detayı bikini modellerinde de kendini göstermeye devam ediyor. Daha çok küçük göğüslü kadınların tercih ettiği bu model göğüsleri daha büyük göstermektedir. Bu yüzden büyük göğüslü kadınların tercih etmesini önermiyoruz.

fırfır-detay-bikini

bikini-trendleri

firfir-trendli-bikini

Bant Detayı

Bant dikkat çeken bir detaydır. Plajlarda dikkat çekmesini istediğiniz bölgede bantları tercih edebilirsiniz. Belinizin inceliğini ön plana çıkarmak için bant detayını belde kullanabilirsiniz. Dikkat bantın üzerinde olduğu sürece beliniz de göze çarpacaktır.

bant-detayi

capraz-bant

Halter Yaka Bikini

Halter kesim bikini omuzların ön plana çıkmasını sağlar. Omuzları daha geniş gösterir.

halter-swimsuit

halter-yaka-bikini

İpli Bikini Modelleri

Bu model size seksi bir hava katar. Bacaklarınızı daha uzun gösterir. Çünkü ip, ince olduğu için bacağınızın boyunu kesmez. Plajlarda sıkça tercih edilir.

baglamali-bikini

straplez-bikini

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı