Belinizi Daha İnce Gösterecek Stil Önerileri

Doğru giyinerek belinizi daha ince gösterebilir daha zarif ve kadınsı bir silüet oluşturabilirsiniz. Belinizi daha ince gösterecek stil önerilerini sizin için derledik.

1. Kemer takın.

Kıyafetinizin rengine uygun kemerler stil sahibi bir görünüm yaratmanıza yardımcı olurken belinizin inceliğine vurgu yapar. 2017 trendi korse kemerler belinizi daha ince göstermek için güzel bir tercih.

2. Renk bloklu elbiseler giyin.

“Panel elbise” olarak da bilinen renk bloklu elbiseler illüzyon yaratarak belinizi daha ince gösterir, kum saati şeklinde görünmenizi sağlar.

 

3. Kalem etekler giyin.

Her kadının gardırobunda bulunması gereken kurtarıcı parçalardan biri kalem etekler! İster stilettolarla isterseniz de spor ayakkabılarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz kalem etekler vücudunuzu sararak sizi daha ince gösterir.

4. Yüksek bel pantolon ve etekler tercih edin.

Daha uzun ve ince görünmek için yüksek bel pantolon ve etekleri tercih edebilirsiniz. Kombininizi yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlarsanız daha iyi bir sonuç ortaya çıkacaktır.

5. Anvelop elbiseler giyin.

Anvelop elbiseler; kusurları gizler, göğüs kısmını vurgular ve belin daha ince görünmesini sağlar. Uçuş uçuş kumaşları, renkli ve desenli çeşitleriyle anvelop elbiseler ilkbahar ve yaz aylarına çok yakışır.

6. Tişörtünüzü önden bağlayın.

90’lardan ilham alan gömlek ve tişörtleri bağlama trendi eforsuz bir şıklık sağlarken belinizi daha ince gösterecektir. Yüksek bel pantolon ve eteklerle görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

7. Dikey çizgili kıyafetler kullanın.

Belinizi daha ince göstermenin en kolay yollarından biri dikey ve ince çizgili parçalar kullanmak. Çizgili kıyafetler boyunuzu da daha uzun gösterecektir.

8. Baştan aşağı siyah giyinin.

Sokak modasının vazgeçilmezi baştan aşağı siyah kombinler size asi ve seksi bir görünüm sunarken belinizi daha ince gösterecektir.

9. Ceketlere daha fazla şans verin.

Belinizin kalınlığını kamufle etmek ve tarzınızı tamamlamak için ceketlerden faydalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı