Bebek Odaları için Dekorasyon Önerileri

1- Kız Bebek Odaları

modern-bebek-odası-dekorasyon-örnekleribebek-odaları-dekorasyonbebek-odaları-tasarımları bebekodasi

Bebeğiniz için modern bir oda hazırlamak istiyorsanız; kullanacağınız mobilya tasarımlarıyla ve aksesuarlarla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer evinizin diğer odalarında da modern bir esinti varsa evinize uyum sağlayacak ve bütünlüğünüzü bozmayacaktır.
bebekodasıdekorasyonubebekodasıbaby-roomsbebek-odası

Kızlar için genellikle pembe rengi ve tonları kullanılmakta. Pembe rengini kullanmanın en iyi yolu beyaz rengiyle kombinlemektir. Eğer soluk bir pembe kullanıyorsanız, örneğin pudra gibi, odayı canlı bir görüntüye ulaştırmak için neon renkler kullanmalısınız.

bohem-bebek-odaları

Bohemlik yaşam tarzınızsa bunu bebeğinizin odasına da yansıtabilirsiniz. Bohem bir dizayn istiyorsanız; eskitme mobilyalar kullanmalısınız.

bebek-odasioda-tasarımlarıbebek-odaları

 2- Erkek Bebek Odaları

Erkek odalarında da genellikle mavi ve tonları kullanılmakta. Fakat size tavsiyemiz, tercihlerinizin arasına yeşil, turuncu ve sarıyı da eklemeniz. Bu renkleri birlikte de, ayrı ayrı da kullanabilirsiniz. Odayı ferah bir hale getirmek için beyaz rengine yer vermelisiniz.

bebek-odası-The Animal Print Shop by Sharon Montrosebebek-odası-dekorasyonu

Fazla ışık almayan bir odayı bebek odası olarak tercih ettiyseniz duvalarınızda ve mobilyalarınızda mutlaka açık renkler kullanmalısınız.

dekorasyon-bebek-odasıtasarım-bebek-odaları-

3- Bebek Alt Açma Minderleri
bebek-odası-için-fikirler

 Böyle bir tasarımla hem alt açma minderi için alan yaratmış olacaksınız hem de sık kullanacağınız ürünleriniz elinizin altında olacak. Size kolaylık sağlayacak bu gibi tasarımları daha modern hale getirerek ve farklı renkler kullanarak odanızla bütünleştirebilirsiniz.

4- Farklı Beşik Tasarımları
oda-tasarımıtasarım-bebek-odasıtasarım-bebek-odaları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı