Basur Tedavisi – Ameliyatsız Basur Tedavi Edilir Mi?

Hem kadınlarda hem de erkeklerde sıklıklar karşımıza çıkmakta olan rahatsızlıklardan birisi de basurdur. İlk etapta herhangi bir belirti göstermeyerek ilerleme ihtimali olan bu rahatsızlık sonrasında ciddi sıkıntılar meydana getirebilmektedir. Bu yüzden ilk belirtilerini göstermeye başladığı zamandan itibaren gerekli önlemlerin alınarak tedavi işlemlerine de başlanması gerekmektedir. Basur tedavisi evresinde kullanılmakta olan yöntemler artık son derece gelişmiş yöntemlerdir. Önceki tedavi yöntemleri incelendiği zaman çok fazla acı ve ağrı meydana geldiği görülmektedir. Fakat günümüzde bu tarz bir durum meydana gelmeden kısa süre içerisinde tedavi işlemleri yerine getirilerek ağrı ve sızı olmadan sağlığınıza kavuşmanız noktasında sizlere yardımcı olunmaktadır.

basur tedavisi

Son Teknoloji Basur Tedavisi

Basurun bir diğer adı hemoroiddir. Bu yüzden hemoroid olarak duyma ihtimaliniz çok yüksek olduğu gibi basur problemini yaşadığınız andan itibaren önlemlerinizi alarak bu rahatsızlıktan kurtulabilme imkanınız bulunmaktadır. Hemoroid tedavisi noktasında sizlere sunulan imkanları değerlendirmiş olduğunuz evrede rahatsızlığınızın ne seviyede olduğu da önemlidir. Sizin rahatsızlığınızın seviyesine göre doktorunuz en iyi tedavi yönteminin hangisi olduğuna karar verecek ve siz de bu tedaviyi kullanmaya başlayacaktır. Bu evrede tercih etmiş olduğunuz doktorun uzmanlık alanı ve profesyonelliği de çok büyük bir önem arz etmektedir. Aksi takdirde çeşitli sıkıntılar yaşama ihtimaliniz bulunur ve bundan dolayı tedavinizden sonuç alamama ihtimaliniz vardır.

Ameliyat Olmadan Basur Tedavi Edilir Mi?

Basur problemi yaşayan kişiler özellikle ameliyat noktasında ciddi soru işaretleri yaşamaktadır. Ameliyattan sonra ağrı ve sızının çok fazla olması ameliyatsız bir tedavi şeklinin olup olmadığı noktasında insanların merak etmesini sağlamaktadır. Ameliyatsız basur tedavisi olmak isteyen kişiler ise bu evrede her zaman ilk olarak Climed’e başvurmaktadır. Kliniğin bünyesinde yer almakta olan uzman kadro sizlere tedaviniz noktasında gerekli bilgilendirmeleri yaparken aynı zamanda ağrı ve sızı olmadan tedavinizi yapabilme imkanını da sunmaktadır. Klinikte son teknoloji kullanılarak tedavi yöntemleri sunulmakta olduğu için tedaviniz sırasında olabildiğince sizi rahat ettirecek olan yöntemler tercih edilmektedir. Ameliyat gibi bir yönteme ise başvurulmadığı gibi rahatsızlıktan tamamen kurtulmanız ilk hedeflenmekte olan noktalar arasında yer alıyor.

Kaynak : https://climed.com.tr/tedaviler/hemoroid-basur-ameliyatsiz-tedavi-yontemleri/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı