Balmain x H&M Koleksiyonu

  • 05 Kasım 2015
  • 663 kez görüntülendi.
Balmain x H&M Koleksiyonu

H&M tasarımcı işbirlikleri projesiyle lüks markaları perakende tarafları ile başarılı bir şekilde buluşturmaya devam ediyor. Geçen yıl Alexander Wang ile kapsül koleksiyon üreten H&M’in bu yıl tercihi Fransız modaevi Balmain oldu. Balmain, H&M için yarattığı şık ve kaliteli parçaları ulaşılabilir fiyatlarla tüketici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Olivier Rousteing‘in hazırladığı koleksiyon ihtişamlı ve gösterişli parçaların yanı sıra iyi kesimli ceketler ve paltolar gibi temel parçaları da içeriyor. Militer akımının etkilerine ise koleksiyonda sıkça rastlanıyor. Koleksiyonda siyah, beyaz, kırmızı ve yeşil renklerin hakimiyeti dikkat çekiyor. Koleksiyonun basılı kampanyasında da gündemin en popüler isimlerinden Kendall Jenner, Gigi Hadid ve Jourdan Dunn yer aldı. Defileler, kampanya görselleri, mağaza açılışları… Her adımı büyük bir merak ve ilgi ile karşılanan koleksiyon için beklenen gün geldi! Balmain x H&M Koleksiyonu 5 Kasım’da Zorlu Center, İstinye Park, Bağdat Caddesi mağazalarında olacak. Moda dünyasında bomba etkisi yaratan bu koleksiyona birlikte göz atmaya ne dersiniz?

balmain-hm-koleksiyon balmain-hm-koleksiyon-03 balmain-hm-koleksiyon-04 balmain-hm-koleksiyon-05 balmain-hm--koleksiyon-06 balmain-hm-koleksiyon-07 balmain-hm-koleksiyon-08 balmain-hm-koleksiyon-09 balmain-hm-koleksiyon-10 balmain-hm-koleksiyon-11 balmain-hm-koleksiyon-12 balmain-hm-koleksiyon-13 balmain-hm-koleksiyon-14 balmain-hm-koleksiyon-15 balmain-hm--koleksiyon-16 balmain-hm--koleksiyon-17 balmain-hm-koleksiyon-18 balmain-hm-koleksiyon-19 balmain-hm-tkoleksiyon-02

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.