Bahar Dönemi İçin Spor Ayakkabı Önerileri

Havalar bir türlü dengelenemedi ve tam olarak bahar havasını yaşayamadık. Fakat artık Mart ayını geride bıraktık. Önümüzde güneşli günler var. Botları rafa kaldırmanın tam zamanı! Sizler için bahar döneminde giyebileceğiniz spor ayakkabı önerilerini hazırladık. Severek kullanılan bu tarz ayakkabılar bahar ve yaz döneminde yine trendler arasında olacaktır. Bir göz atmaya ne dersiniz? 🙂

Sade bir spor ayakkabıya sahipseniz ve sıkıldıysanız fotoğraflarda ki modellerden fikir edinebilir ve bunları kendi ayakkabınıza uygulayarak yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Spor ayakkabılar, uzun yürüyüşleriniz için en uygun ayakkabı grubundan biridir. Oldukça rahattırlar ve rahat kombinasyonlar ile giyilebilirler.

Ayakkabılarınızı farklı renklerde ki bağcıklarlarla kullanabilirsiniz ya da kurdele ile daha sevimli bir hale getirebilirsiniz. Düğme,boncuk,zımba vb. malzemelerle hayal gücünüzü kullanarak eski ayakkabılarınızı yeniden tasarlayabilirsiniz.

Bu tarz spor ayakkabılar ayaklarda kibar göründüğünden kombin yapması da kolay oluyor. Elbise, etek, pantolon… Üç parça içinde uygun bir tercih. Spor çantalarla destekleyerek kombini güçlü hale getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı