Bağcıklı (Lace Up) Ayakkabı Trendi

2016 İlkbahar/Yaz ayakkabı trendlerinde oldukça göze çarpan bağcıklı ayakkabılar şimdiden çok sevildi. Hemen hemen her markanın koleksiyonuna eklediği bağcıklı ayakkabılar nasıl giyilir, ne ile kombinlenir inceleyelim:

  • Bağcıklı ayakkabıları kot pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Kısa paçalı ya da paçalarını kıvırdığınız ve hatta saçaklı paçalar ile oldukça stil görünmeniz mümkün. Bunun yanı sıra mom jean ve boyfriend pantolonlarla günümüz modasına ayak uydurabilirsiniz. Pantolonlarınız üzerine giyeceğiniz şifon gömlekle daha şık ve modern havaya bürünecekken, basic bir tişörtle daha casual olabilirsiniz.
  • İşlemeli etekler ve  şortlarla, günlük elbiselerle de kombinlemek mümkün. Günlük şıklığınıza uyacak bu ayakkabıları incelemek için görsellere göz atın!

2016 bağcıklı babetbağcıklı babet bağcıklı babetler lace-up-flats-casualtopuklu bağcıklı ayakkabıLace-Up-Flats-trendsbağcıklı ayakkabılar2016 yazbağcıklı siyah babet bağcıklı trend ayakkabı  lace up lace up flats bağcıklı ayakkabı elbise kombini black-lace-up-flats bağcıklı ayakkabı siyah bağcıklı siyah ayakkabıipli ayakkabı  kırmızı bağcıkllı ayakkabılace up flats 2016red-lace-up-flatsbağcıklı babet 2016bağcıklı babet trendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı