At Kuyruğu Modelleri

Bugünkü yazımızda biz kadınların vazgeçilmezi at kuyruğu modellerini yakından inceleyeceğiz.

Yandan At Kuyruğu Modelleri

Yapımı en kolay saç modellerinden biri olan yandan at kuyruğunu yapmak için saçlarınızı ensenize yakın bir şekilde yanda toplayın ve bir lastik toka ile tutturun. Hepsi bu kadar! Romantik ve sofistike bir havaya sahip olan yandan at kuyruğu modelini günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi özel gecelerde hatta düğün gününüzde bile tercih edebilirsiniz. Maşa yaptığınız dalgalı saçlar ya da taşlı bir toka ile daha şık görünüm yaratabilirsiniz.

Yandan-at-kuyrugu-modelleri

yandan-at-kuyrugu-modelleri

Örgülü At Kuyruğu Modelleri

Klasik at kuyruğu modellerinden sıkıldınız mı? En trend at kuyruğu modellerinden biri olan örgülü at kuyruğu modeli ile hoş ve stil sahibi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Okula ya da işe gideceğiniz, hazırlanmak için vaktinizin kısıtlı günlerde bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Balıksırtı örgü, mısır örgü, fransız ya da hollanda örgüsü gibi farklı örgü modelleri tercih edebilir ya da minik bir iki tutam saçı örerek de saçlarınıza hareket kazandırabilirsiniz.

örgülü-at-kuyrugu

orgulu-at-kuytugu

Orgulu-at-kuyrugu-modelleri

orgulu-at-kuyrugu-modeli

Dalgalı At Kuyruğu Modelleri

Saçınızı at kuyruğu yaptıktan sonra hiç maşa yapmayı denediniz mi? Denemediyseniz en yakında zamanda denemelisiniz. Elde edeceğiniz şık ve hareketli saç modeli ile çok hoş görüneceksiniz. Kullanacağınız saç aksesuarlarıyla tarzınızı yansıtmanız da mümkün.Dalgali-at-kuyrugu-modelleri

 

dalgali-at-kuyrugu

Hacimli At Kuyruğu Modelleri

Hacimli at kuyruğu yapmanın püf noktası saçlarınızın üst kısmından bir tutam saç ayırıp krepe tarağı ile taramak. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bu saç modeli saçlarınızın daha hacimli gözükmesini sağlarken yüz hatlarınızı yumuşatır. Özel günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

hacimli-at-kuyrugu-modeli

hacimli-at-kuyrugu

Yüksek At Kuyruğu Modelleri

At kuyruğu yapmanın birçok yolu olsa da belki de hiç biri tepeden, sade bir at kuyruğunun yerini alamaz. Hemen her mekana uygun, yapması ve taşıması kolay ve inanılmaz şık! Saçlarınızı düzgünce tarayın ve tepeden toplayın. Önden çıkan saçlarınızı sprey sıktıktan sonra parmaklarınız ve bir tarak yardımıyla düzeltebilirsiniz.

Kendall_Jenner_at_kuyrugu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı