Antiviral Krem Nedir? Antiviral Krem Fiyatları – İsimleri

Antiviral krem nedir? tanımı ile birlikte antiviral krem isimleri ve fiyatlarını bu yazımızda sizler için paylaşacağız. Virüs ile ilgili hastalıklarda kullanılan kremlere antiviral krem denir. Virüs ile savaşmada oldukça etkili olan bu kremler tedavi aşamasında oldukça fayda sağlar. Domuz gribi tedavisinde bile antiviral ilaçlar tercih edilmiştir. Relenza ve Tamiflu ilaçları domuz gribi ile savaşta hastaların imdadına yetişmiştir. Relenza solunum ile alınan bir ilaçken, Tamiflu ağız yolu ile alınmaktadır. Antiviral krem nedir? tanımını yaptığımıza göre şimdi de antiviral krem isimleri hakkında bilgiyi paylaşabiliriz.

Antiviral Krem İsimleri

Antiviral krem olarak şuan piyasada kullanılan en iyi krem Asiviral %5 10 Gr Kremdir. Bu krem uçuk tedavisinde kullanılır ve uçukta bilindiği üzere virüsten oluşur. Diğer antiviral kremleri biz şu aşamada siz değerli ziyaretçilerimiz için tam emin olmadığımız için tavsiye etmiyoruz.

Antiviral İlaçlar Hangi Hastalara Verilir?

Antiviral ilaçlar, ağırlaşmış grip hastalarında daha çok kullanılır ve grip teşhisi konulup hastaneye yatırılan kişilerde tercih edilir. Aynı zamanda komplikasyon ihtimali olan 65 yaş üzerinde ki kişiler ile 2 yaşından küçük çocuk hastalara verilmektedir. Gebeler içinde yukarıda bahsettiğimiz iki ilaç doktorlar tarafından verilmektedir. 2-4 yaşında ki çocukların ağır durumu olmadığı sürece bu ilaçlar tavsiye edilmez ve bu yaş aralığında ki çocuklarda yüksek risk var ise, işte o zaman antiviral ilaçlar doktor tarafından verilebilir.

Antiviral İlaçları Kimler Kullanmamalıdır?

Antiviral ilaçları komplikasyon riski minimum seviyede olan insanlar için ve hastanede yatmasına gerek kalmayacak kadar minimum risk taşıyan hastalar için tavsiye edilmez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı