Ankara Gülüş Tasarımı

Ankara Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı ile birlikte yeni bir gülüş elde edebilir, gülmek için oluşan çekincelerinizden kurtulabilirsiniz. Gülüş bilindiği üzere kişinin ruh halini yansıtan ve aynı zamanda başka insanlar ile iletişim kurmasını sağlayan en önemli özelliklerin başında gelmektedir. Ancak bazı durumlarda kişiler estetik bir gülüş tarzına sahip olmayabilirler ve bu durumda gülmekten kaçınabilir ya da ağızlarını gizleyerek gülmek zorunda kalabilirler. Böylesi durumlarda firmamızın etkin müdahalesi ile bölgesinde öne çıkan Ankara Gülüş Tasarımı sayesinde sağlıklı, estetik ve rahat gülüşleri elde edebilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Nedir?

Ağız bakımı için genelde çürükler, diş ağrısı, ağız kokusu ya da kırılan dişler ilk akla gelen sorunlar olsa da gülüş estetiği de sağlıklı bir ağız için oldukça önemlidir. Gülüş estetiğini bozan çürükler, diş eti hastalıkları, diş çarpıklıkları, gereğinden fazla sararma ya da kararmalar, diş kayıpları gibi etmenler kişiler üzerinde psikolojik baskı kurmakta ve bu durumda rahat bir şekilde gülmelerinin önüne geçmektedirler. Bu durumun üzerine düşülmediği durumlarda kişinin sosyal yaşamında ciddi olumsuz etkiler görülebilmekte, aynı zamanda öz güven eksikliğine de sebep olabilmektedir.

Güzel bir gülüşün istendiği, sağlıklı bir ağız yapısının talep edildiği durumlarda bu bakımdan yapılan müdahaleye gülüş estetiği denilmektedir. Gülüş tasarımı bir ya da birden fazla nedene bağlı olarak estetik açıdan güzel görünmeyen diş ve diş etlerinin hastanın yüz ve ağız yapısı göz önünde tutularak güzel bir görünüme kavuşturulması işlemine denilmektedir. Bu bakımdan bölge için Ankara gülüş estetiği tek bir işlemden oluşmayıp birden fazla işlemi barındırmaktadır.

Gülüş Tasarımı için Hangi İşlemler Yapılır?

Etkin bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız firmamız tarafından sunulan gülüş estetiği operasyonlarından yararlanabilirsiniz. Güzel ve doğal gülüşlere sahip olmanız için gülüş tasarımı için yapılan işlemler olarak şu müdahaleleri gerçekleştiriyoruz:

  • Öncelikli olarak her hastanın estetik ihtiyaçları farklılık göstereceği için yaptığımız işlemleri kişiye özel olarak belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar belirlenirken hastanın yaşı, yüz hatları, cinsiyeti ve mevcut diş yapı özellikleri temel alınmaktadır.
  • Gülüş tasarımı için en önemli nokta öncelikli olarak ağızdaki çürüklerin temizlenmesidir. Çürükler, en temel ağız hastalığı olduğu için öncelikli olarak çürükler tedavi edilmekte ardından çürüklere bağlı olarak diş eti hastalıkları giderilmektedir. Bu işlemler sonrasında diş temizleme işlemi uygulanır ve sırasıyla diş beyazlatma, diş eksiklerinin tamamlanması, dolgu, protez gibi uygulamalar yapılır.

Bu işlemler sonucunda doğal ve estetik açıdan güzel gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılmaktadır?

Gülüş tasarımı yapmak için en özenli ve dikkatli sağlık personelini çalıştırıyor aynı zamanda hastanın estetik beklentilerini doğru anlamaya özen gösteriyoruz. Hastanın hangi konudan şikayetçi olduğunu ve hangi konuda mağduriyetinin giderilmesini doğru öğrenerek, gereken işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hastalarımız için sunduğumuz Ankara gülüş tasarımı hizmetleri kapsamında ağrısız, hızlı ve günlük yaşamlarını aksatmayacak çözümleri onlara sunuyoruz.  Gülüş Tasarımı ve estetiği haricinde Ankara implant Tedavi hizmetimizda bulunmaktadır. Dt. Ömer Bayar.

Adresimiz: Kızılay Mah. Meşrutiyet Caddesi No: 20/4 Çankaya/Ankara

İletişim Telefonumuz: 0552 319 26 92

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı